Sizce hamile miyim

Denizcim45

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
1 Ocak 2024
22
1
28
Kızlar lütfen yargılamadan Cevap verin 1,5 yıllık ilişkim var ve hamile kalırsam ilişki evlilige gidicek sevgilim üstüme boşaldı ve cekip enjektörle vajinama enjekte ettim sonrasında bacaklarımı dikip uzandım daha 5 gün oldu ama çok merak ediyorum hamile kalma ihtimalim var mı yumurtlama dönemindi

aaa geçmiş olsun vajinaya enjektör sokmak kısırlığa sebep oluyor içindeki plastikten ötürü. Ama belki tüp bebekle falan halledebilirsin

Kızlar lütfen yargılamadan Cevap verin 1,5 yıllık ilişkim var ve hamile kalırsam ilişki evlilige gidicek sevgilim üstüme boşaldı ve cekip enjektörle vajinama enjekte ettim sonrasında bacaklarımı dikip uzandım daha 5 gün oldu ama çok merak ediyorum hamile kalma ihtimalim var mı yumurtlama dönemindi
Yargılayacak bile söz bulamadım

Sperm dışarıda yaşamaz yav alıp içine enjektörle koyana kadar sizlere ömür yavrucuklar 🤣

Kusucam şimdi bu ne sağlıksız bi düşünce şekli? Bu şekilde zorla hamile kalıp evlensen ne olur evlenmesen ne olur, Allah sevgiline yardım etsin ne diyim

X