Sizce hamilelik olabilir mi???

belisiz

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
3 Temmuz 2021
6
2
21
Herkese merhaba. Beklenen adet günümden 10-11 gün önce erkek arkadaşımla birlikte olduk. Prezervatif kullandık, içime boşalmadı,hemen sonra ella kullandım. Adet günüme 1 gün kala idrarda test yaptım negatif çıktı. Adetimin 5. günü de idrarda test yaptım negatif çıktı. Herhangi bir belirti de hissetmiyorum. Sizce hamile olma ihtimalim var mıdır? İnternette okuduklarım kafamı karıştırıyor, psikolojik olarak çok etkileniyorum.. Lütfen yardımcı olun

Catlak-kurabiye

Beklemek, Uzun Bir Sızıdır Ömrümüze Sardığımız..🍂
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
19 Kasım 2020
6.735
16.029
Korunmuşsunuz. Üstüne de adet görmüşsünüz. Testler de negatif daha ne diyelim🤷‍♀️

Catlak-kurabiye

Beklemek, Uzun Bir Sızıdır Ömrümüze Sardığımız..🍂
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
19 Kasım 2020
6.735
16.029
İnanın psikolojik olarak çok etkilendim.. Sürekli düşünmekten çok yoruldum :KK43:
Düşünmeyin bence adet olmuşsunuz zaten. Ha çok kafama takıyorum diyorsanız kan verip baktırırsınız.

Ballkupum

Beklemeyi bilen için her şey vaktinde gelir.....
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
25 Aralık 2020
639
746
Herkese merhaba. Beklenen adet günümden 10-11 gün önce erkek arkadaşımla birlikte olduk. Prezervatif kullandık, içime boşalmadı,hemen sonra ella kullandım. Adet günüme 1 gün kala idrarda test yaptım negatif çıktı. Adetimin 5. günü de idrarda test yaptım negatif çıktı. Herhangi bir belirti de hissetmiyorum. Sizce hamile olma ihtimalim var mıdır? İnternette okuduklarım kafamı karıştırıyor, psikolojik olarak çok etkileniyorum.. Lütfen yardımcı olun
Adet olmuşsun, kafa karışacak psikolojin bozulacak bi şey yok, çok sıkıntı yapıyorsan gider kan tahlili yaparsın