sizce hamılemı?

Anotherinlife

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
7 Mayıs 2011
715
88
mrb arkadaslar bu soruyu arkadaşım sormamı ıstedı..cunku doktora gıtmeye korkuyor...arkadşım bı yıldır sprıalı var 2. taktırısı... daha once kaymıştı ve 2.sprıalı takmasının ardından 1 yıl gectı...doktora gıtmeye çekındıgınden sureklı aksatmış...gecen aydan berı ıdrara cok cıkmaya başlamış...ama gecen ay adet olmuş bu aysa 5 gun gecıkmış akıntı oluyormuş adet oncesı şeyler oluyormuş ve kahverengı lekesı olmuş...hamıle olma olasılıgı nedır hıc olmak istemıo bu ıkıncı kurtajı oluck yaşıda gec...yanı bı bıtkısel bışey kullansa adet sokturucu kullansa bi işe yararmı?

5gün adetı gecıktıyse neden test yapmıyorkı hamılemı degılmı anlasın sanırım arkadasın bekar öyleyse cok yazık yapılan kürtajlara spıral cokta ıyı bır korunma yöntemı degıl dogum kontrol hapı kullansın daha ıyı

basit bi gebelik testiyle cevabi hemen ogrenir
umarim hamile degildir
ben fransadayim
burda cezayirli ve tunuslu araplar cok
onlardan duymustum agir bi bitkisel cay iciyorlar 3,4 gun boyunca
karanfil cayi gibi biseydi galiba
bu sekilde dusuk gerceklesiyormus
esleri korunmaya yaklasmadigi icin yani cok cocuk istedigi icin cok hamile kaliyorlar
kendilerincede bu yontemi bulmuslar
kurtaj gunah onlara gore ama bu sekilde sonlandirdiklari gebelikleri gunahtan saymiyorlar

öyle sonlandırmaya calısmasın saglıgıda tehlıkeye gırer test yapsın hamıleyse dra gıtsın hangı cagda yasıyoruz hamıle kal sonra düşürmeye ugras:KK53:

yOk arkadeaşım evlı ...ama test almak aklına gelmemiş bazı ınsanlar ona hamılesın falan demeye başlamış oda alıcaktı bugun ama nıhayetınde adet olmuş:)ama bazı ınsanlara hıcbışey ışlemıo onada işlemıyordu ilaçı unutuodu,ığneyle sureklı adet oldu,eşi istedıgı ıcın sureklı kaçamak yapmaya çalıştıgı ıcın korunmuyordu... sonucta bıtkısel yontemler adet yaptırıosa neden kullanılmasınkı sonucta annenın sağlıgı psikolojısı cok onemli...bu arkadaşımın bı cocugu var daha 3 yasında ve afacan...katlanabılecegıne ınanmıyorum o yuzden sıze danışmak ıstedım ...eger bıldıgınız bıtkısel yontemler varsa paylaşın en azından adet gununden 10 gun once ıcılebılıcek engelleyen bişey ...

adet gecikmesi ve düzensizliği için civan perçemi otu var kaynatıp içiyorsun ve adet söktürüyor

AMA EVLİ BAYANLARIN İÇMESİ RİSKLİ OLDUĞUNDAN ÖNERİLMİYOR

BEN BEKARKEN İÇERDİM HEMEN ETKİ EDERDİ

BİTKİSEL KARISIMLARLA DA SAKA OLMAZ

COK TEHLİKELİ OLABİLİYOR

Rahman hakkinizda hayirli olani nasip etsin ,hakkinizda hayirli olanida gönlünüzde razi etsin..

bebegin canina kiyilmasina siddetle karsi cikan biri olarak ,abidik ,Gubidik bahanelerle cana kiyanlara Allah cc bir daha evlat yüzü göstermesin ,ömürlerince evlat diye diye sürünsünler ,bir erkegin yatagina girmeyi bilenin yasi kücük olmadigi gibi ,istedigin
kadar korun her zaman %1 de olsa hamile kalma ihtimalinin oldugunu bilmeli iki tarafta ....

senın ıstedıgın sanırım eger hamıle kalırsa bıtkısel adet söktürücülerle hamılelık erkenden sonlansın butarz bısey cok tehlıkelı ertesı gün hapı var cok zorda kalırsa ılıskıden en gec 72 saat sonra alınıyor oda sürekli kullanıma uygun degıl tabı

arkadaşlar hanı arkadasım adet olmuş demiştim ya ilişkiden sonra...bıraz parca gelmiş...sonra adet olmamış leke olmuş hep bugun de test almış hamıle cıkmış o parcanın gelmesı bana normal gelmedı sızce?

arkadaslar microgynon dogum kontrol hapına basladıktan 3gün sonra eşimle ilişkiye girdik ve ben regl dönemi dışında basladım bu ilaca şu anda regl günüm 5 6 gün geçiyor hala regl olmadım test yaptırmayı düşünüyorum acaba hamile miyim lütfen bana yardımcı olur musunuz

X