Sizce hangi halı?

Hangisi daha güzel?

• Pembe kabartmalı halı

OY: 5 45,5%
  • Fincanlı pastalı halı

OY: 6 54,5%

• Ankete Katılan
    11

Chocolita

Nirvana
Pro Üye
30 Ocak 2017
10.788
187.635
Mutfağımda üst dolaplarım beyaz, alt dolaplarım mor. Geri kalan her şey beyaz. Sizce bu iki halıdan hangisi daha güzel?
P_20171123_161722_1.jpg
P_20171123_161704_1_1.jpg

Son düzenleme:
Girintili çıkıntılı mutfağa gitmez canım supurmesi dert olur. Ben birinciyi beğendim :)

Her zaman sadelıkten yanayım o yızden tek renk olanı begendım :) ama dıgerı de cok tatlıymıs ben olsm sadeyı alırdım ama :KK70: gule gule kullan canım

Şokolatımmm ikinci halı girintili çıkıntılı olduğu için temizliği zor olur.
İlki de buradan göremiyorum nasıl ama benim yeni kestirdiğim haklı gibi duruyor.
Üzeri acayip pislik topluyor ve süpürmeyle falan da temizlenmiyor.
Yine de sen bilirsin tabi ama ben de pembeyi çok sevdiğim için, ne kadar temizliği zor olsa da ikinciyi seçerdim

Mutfağımda üst dolaplarım beyaz, alt dolaplarım mor. Perdem beyaz üzerine pembe güllü. Geri kalan her şey beyaz. Cup cake kavanozlarım var.. Pembeyi çok seviyorum. Perdem de güller olduğu için halıyı düz bir şey mi seçmeliyim diyorum ama fincanlı halı da çok tatlıııı :) Sizce bu iki halıdan hangisi daha güzel?
Eki Görüntüle 2071252 Eki Görüntüle 2071253
sade duz pembe yolluk bulabilirsen daha iyi olur girintili cikintili olmasi mutfaga uygun degil supurge aralara girenleri almayabiliyor.

Kaymaz taban olanlardan mı bunlar? Çok kullanışlı oluyor öyle olunca. Makinaya atıp yıkıyorum tertemiz oluyo.
Benim ikisi de tam içime sinmedi. Aslında birinci halı güzel ama perdenin desenli olunca karışık olur o yüzden eliyorum onu. İkinci de mutfak mormuş o yüzden nasıl olur bilemedim. Bir de mutfak halısı olarak iyi durur mu ondan da emin olamadım.

Peki pembe halının kabartmalı olmadığını düşünelim, sizce o zaman hangisi olmalı? Öyle bir kararsızım kiii :) Burada da fikir ayrılığı var :/ ne yapsam
O zaman yine pembe halıyı seçerdim. Tülün desenliymiş ya düz sade renk bir halı güzel durur diye düşünüyorum

Kabartmalı olani kullanıyorum ben gayet kullanışlı makinaya atıyorum yıkanıyor tertemiz
Kir falan toplamiyor

Kabartma değil de düz olsa olabilir. Ama ben yine de fincanlı halıyı çok sevdim. Varsın halı da desenli olsun nolcek:)
Ay bende çok sevdim onu :) keki var, pastası var, insanın iştahı açılıyor :))) ama perdem güllü benim. Sadece o kafamı karıştırıyor :/ ikisi bir arada göz yorar mı diye düşünüyorum

Öyle mi.. :/ çok sevindim bunu duyduğuma teşekkür ederim :) Renkliler için olan deterjanı kullanabiliriz sanırım değil mi.. Peki makinaya desenler terse gelecek şekilde mi atıyorsunuz?
Benimki bej renk
Katlayıp koyuyorum az deterjan ile yikiyorum okadar memnun kaldım ki yatak odasına da alicam çocuk odasına da yumuşacık sıcak tutuyor hafif kolay kuruyor

Benimki bej renk
Katlayıp koyuyorum az deterjan ile yikiyorum okadar memnun kaldım ki yatak odasına da alicam çocuk odasına da yumuşacık sıcak tutuyor hafif kolay kuruyor
Bej renk mutfakta çok kullanışlı olmaz sanırım. Yani ben kullanamıyorum diyeyim. Alırsam böyle bir pembe alırım sanırım. Ama diğer halı da çok hoşuma gitti :) çok şeker :) ikisini de alabilsem keşke

X