Gelinlik Modelleri Sizce hangi prenses ?

Mrb arkadaşlar,

15.
ori0100e15f685643ee9094.jpg
canım ben bunu beğendim ama sen biraz daha işlemeli şeyleri seviyorsun yanlış anlamadıysam :KK16: yine de fikrimi belirtmek istedim insanın arşivi çok olunca kafası tabiki daha da karışır ki senin arşivi hepimiz biliyoruz :KK52:

model tam net değil ama 46 daki o sırt modelini hep beğenmişimdir :)

canım ben bunu beğendim ama sen biraz daha işlemeli şeyleri seviyorsun yanlış anlamadıysam :KK16: yine de fikrimi belirtmek istedim insanın arşivi çok olunca kafası tabiki daha da karışır ki senin arşivi hepimiz biliyoruz :KK52:
bu modelde güzel canım ama dediğim gibi işlemeli modelleri daha çok seviyorum......geçenlerde kaç model var diye baktım 4079 model vardı,onların içinden seçmekte oldukça zor zaten..kafam iyice karıştı.....ne zaman ki gelinliği düğün günü giydim işte o an sorn karar verilmiş halidir...muhakkak dikimden sonra gelincede birşeyler eklettirim yada çıkartırım gelinliğe..teşekkürler yorumun için
model tam net değil ama 46 daki o sırt modelini hep beğenmişimdir :)
arkasını böyle yaptırıcam zaten taşlı olacak arkasıda.......teşekkürler yorumun için.

bence 17 numaralı gelinliğin aynısını diktir ama eteğine biraz parlayacak işlemeler yapılabilirse daha hoş görünür ışıklarda bence:KK1:

modelleri biraz daha azaltmalısın bence.
ayrıca bir çok model birbirinden kopuk, ortak bir beğeni bulmak zor modellerde.
bu beğendiğim modeller benimde zevkim ve ben gelinlik 21 ankara şubesinde tam istediğim gelinliği bulup denemiştim.
ama sen tek omuz istemişsin, o yüzden bişey diyemicem.

16 ve 54ü beğendim benziyolar zaten birbirine etek ucundaki dantel ayrıntısı çok şık üst kısmıda sade ve asil duruyo.

3:Çok beğendim önü nasıl acaba... :KK1:

7: Çok hoş...

12: Omuzlardaki tül detayı olmasa güzel aslında...

21: Çok güzelmiş :KK1: Yine de tercih etmezdim.

26: Bu da güzelmiş ama bi tuhaflık var sanki kızı çok kısa boylu göstermiş.

38: aaaaayyyyy çok beğendim. :KK16:

59: Farklı bi gelinlik... Eteği daha bi kabarık ve tül olsa daha bi güzel olurmuş sanki...:26:

62: Sonuncu sanırım en çok bunu beğendim. Eteğimdeki sağ alt taraftaki detay olmasa(taşlardan bahsetmiyorum bu arada:) ) mükemmele yakın diyebilirim.

Kafanda çok daha farklı bişey oluşmuştur bilemiyorum. Açıkçası mesajları da okumadım.:) Sana bi tavsiye de bulunabilirmiyim? :) Lütfen halamın mantığını kullanma... Nasıl olsa bir kere giyicem diyerek her şeyden katma işte taşıt tüydür tüldür yarasa kol omuzlara kristal taş detayı falan... Halam da diktirmişti bu kadar çok şey katmamıştı ama baya detay falan vardı. Kötüydü ama üzülmesin diye bi şeyde diyememiştik... :/

biri birinden güzel cok hos modeller secmissin gercekten :) ben karar vermege calisicam :KK1:

45. nr gelinlik cok agir bir gelinlik burda almanyada görmüstüm

benim hosuma : 4.32. zarif 44. 45. 50. gitdi

Sen bir topik acmistin degilmi bir sürü gelinlik vardi :KK1: Eline koluna saglik

6
7
15
17
47
50
55
56
58

:KK70: :KK70: kendim için bile bu kadar incelememiştim walla gelinliklerii... bulmaca gibi oldu önce beğendiklerinin numaralarını bul sonra topla yaz :)

canım sen hangisi daha güzel olur hangisi olmaz diye sormuşun ama bu beğendiklerim mesela benim zevkime en yakın olanlar... sen bence önce çok beğendiklerini seç onlarda en çok istediğini bul... yine içine sinmeyen olursa bu sefer elediklerinden aklında kalanların beğendiğinle bunlarda beğenmediğin kısımlarını karşılaştır...

sonuçta sen giycen gelinliği önce ve ençok senin beğenmen önemli :KK34:

mesela bunlar bana güzel gelenler... ben çok taşlı sevmem daha peri gibi modeller daha güzel tüller danteller... saf temiz duru görünür gözüme... çok taşlı boncukluları herhangi bi yakın arkadaşının düğününde abiyeylede giyebilirsin bence :KK34: tabi dediğim gibi bu benim tercihim

6.
rygelinlik21.jpg

7.
ryamodeli201.jpg

15.

17.
mc1jpg580.jpg

47.
26754118713447069011339.jpg

50.
17897110150847135397021.jpg

55.
25193810150847617897021.jpg

56.
16741510150858484727021.jpg

58.
3295y.jpg

yhaa ben evleneli 2 ay bile olmadı bende çok araştırmıştım ama bu kadar güzel modeller görmemiştim gerçi haksızlık etmeyeyim gelinliğime:p
benimkiside çok güzeldi şaka bi yana
hepsi çok güzel!!!

20-45-ve sonuncusu çk güzel diğerlerinin etekkısmını beğenmedim:KK54:

yhaa ben evleneli 2 ay bile olmadı bende çok araştırmıştım ama bu kadar güzel modeller görmemiştim gerçi haksızlık etmeyeyim gelinliğime:p
benimkiside çok güzeldi şaka bi yana
hepsi çok güzel!!!

canım sen hangisi daha güzel olur hangisi olmaz diye sormuşun ama bu beğendiklerim mesela benim zevkime en yakın olanlar... sen bence önce çok beğendiklerini seç onlarda en çok istediğini bul... yine içine sinmeyen olursa bu sefer elediklerinden aklında kalanların beğendiğinle bunlarda beğenmediğin kısımlarını karşılaştır...

sonuçta sen giycen gelinliği önce ve ençok senin beğenmen önemli :KK34:

mesela bunlar bana güzel gelenler... ben çok taşlı sevmem daha peri gibi modeller daha güzel tüller danteller... saf temiz duru görünür gözüme... çok taşlı boncukluları herhangi bi yakın arkadaşının düğününde abiyeylede giyebilirsin bence :KK34: tabi dediğim gibi bu benim tercihim

6.
rygelinlik21.jpg

7.
ryamodeli201.jpg

15.

17.
mc1jpg580.jpg

47.
26754118713447069011339.jpg

50.
17897110150847135397021.jpg

55.
25193810150847617897021.jpg

56.
16741510150858484727021.jpg

58.
3295y.jpg

6
7
15
17
47
50
55
56
58

:KK70: :KK70: kendim için bile bu kadar incelememiştim walla gelinliklerii... bulmaca gibi oldu önce beğendiklerinin numaralarını bul sonra topla yaz :)

9 10 19 31 :) ve buna benzer modeller tam bi prenses gibi çok begendim ya:))

bence 17 numaralı gelinliğin aynısını diktir ama eteğine biraz parlayacak işlemeler yapılabilirse daha hoş görünür ışıklarda bence:KK1:

modelleri biraz daha azaltmalısın bence.
ayrıca bir çok model birbirinden kopuk, ortak bir beğeni bulmak zor modellerde.
bu beğendiğim modeller benimde zevkim ve ben gelinlik 21 ankara şubesinde tam istediğim gelinliği bulup denemiştim.
ama sen tek omuz istemişsin, o yüzden bişey diyemicem.

16 ve 54ü beğendim benziyolar zaten birbirine etek ucundaki dantel ayrıntısı çok şık üst kısmıda sade ve asil duruyo.

7,46,53,60 bunları beğendim been :)

3:Çok beğendim önü nasıl acaba... :KK1:

7: Çok hoş...

12: Omuzlardaki tül detayı olmasa güzel aslında...

21: Çok güzelmiş :KK1: Yine de tercih etmezdim.

26: Bu da güzelmiş ama bi tuhaflık var sanki kızı çok kısa boylu göstermiş.

38: aaaaayyyyy çok beğendim. :KK16:

59: Farklı bi gelinlik... Eteği daha bi kabarık ve tül olsa daha bi güzel olurmuş sanki...:26:

62: Sonuncu sanırım en çok bunu beğendim. Eteğimdeki sağ alt taraftaki detay olmasa(taşlardan bahsetmiyorum bu arada:) ) mükemmele yakın diyebilirim.

Kafanda çok daha farklı bişey oluşmuştur bilemiyorum. Açıkçası mesajları da okumadım.:) Sana bi tavsiye de bulunabilirmiyim? :) Lütfen halamın mantığını kullanma... Nasıl olsa bir kere giyicem diyerek her şeyden katma işte taşıt tüydür tüldür yarasa kol omuzlara kristal taş detayı falan... Halam da diktirmişti bu kadar çok şey katmamıştı ama baya detay falan vardı. Kötüydü ama üzülmesin diye bi şeyde diyememiştik... :/

biri birinden güzel cok hos modeller secmissin gercekten :) ben karar vermege calisicam :KK1:

45. nr gelinlik cok agir bir gelinlik burda almanyada görmüstüm

benim hosuma : 4.32. zarif 44. 45. 50. gitdi

Sen bir topik acmistin degilmi bir sürü gelinlik vardi :KK1: Eline koluna saglik

Bunu az önce gördüm ve çok beğendim. Paylaşmak istedim. :)

hepinize yorumlarınızdan dolayı çok teşekkür ederim,ellerinize yüreğinize sağlık............

gelinliği aldım,aşağıdaki linkte

http://www.kadinlarkulubu.com/gelinlik-modelleri/539066-prenses-yerine-canim-gelinligimi-aldim.html#post25263594

Son düzenleme:
o kadar güzel gelinlikler yüklemişsinki bayıldım muhteşemler ya saç modelleri bile harika :21:tutamıyorum kendimi arkadaşlar bayılacam hakikaten

X