SİZCE HOŞLANIYOR MU??

bubanne7

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
5 Şubat 2024
47
9
20
arkadaşlar bir erkeğin hoşlandığını nasıl anlayabilirim ya gerçekten bircok arkadaşıma sordum hepsi kesin sana karşı duygulari var dese de içimde bir türlü netlestiremiyorum kafam karışıyor. Bu kişiyle aynı sınıftayiz 1 aydır sürekli bana bakarken yakalıyorum ama hani bakış vardır bide bakış vardır onu anlarsiniz ya. Heh işte öyle bişey ben farkedince hemen gözlerini kaçırıyor bir de ben gülerek arkadaşlarıma bir şey anlatıyordum kafamı cevirdim bı baktim beni kitlenmis izliyor. Geçende arkadaşları beni görünce bunu durtuklemisti kantinde ordada bir böyle iskillendim de hareketleri gel gitli yani anlayamıyorum kesin bir şekilde belli etmiyor. İlk adımı benden mi bekliyor ya da ben mi kendi kendime çok umutlaniyorum... Çelişki icindeyim. Sürekli derste benimle uğraşıyor klasik erkek bulasmalari diyim daha iyi anlarsınız. Ama sınıfta tek bana yapiyo. Tabi okulda 1- 2 kız arkadaşı var onlarla samimi baya da bana karşı bakışı farklı gibi hissediyorum. Hiç sanaldan filanda konuşmadık. Bazenleri de bir erkekle konuşurken bizi izlediğini farkediyorum hatta geçen gün yakın erkek arkadaşıma omuz atmış çocuk geldi bana dedi. Ya bunlara rağmen genede içimde netlik duygusu yok benden mi bekliyor adim anlamıyorum . Arkadaşlarım da sürekli sen ilk adimi at st sine yanit ver falan diyor da bende bı tik fazla gururlu biriyim nalet olsun🥲 ona karşı boş değilim hoşlanıyorum baya ama çok da belli edersem cepte olurum diye korkuyorum gurur yapıyorum ne yapmam gerek yaa ciddiyete binsin yani hoşlanıyor mu hoşlanmıyor mu öğrenmek istiyorum boşuna vaktim gitmesin...
Kısaca ne yapmalıyım yaa yardımcı olursanız sevinirim

Son düzenleme:
hatta geçen gün yakın erkek arkadaşıma omuz atmış çocuk geldi bana dedi.
uncle-what.gif

X