Sizce kayınvalidem neden gelmedi?

Arkadaşlar kayınvalidemi iftara davet ettim çalıştığı İçin izin kağıdı var bana laf sokuyodu çocuğu gördüğümüz mü var diye bizi Ramazan’da çalışıyorum bahanesiyle iftara çağırmaz kızını çağırır ama ben pazar günü eşimle gezersem hemen yemeğe çağırır şimdi pandemi varya gezmiyoruz ya kadın bize kapılarını kapadı eşim geçen gün annemle hiç görüşemiyorum oğlumun en güzel anlarına şahit olamıyo dedi bende çağırdı da gitmedim mi beni suçlama dedim sonra kayınvalidemi iftara davet ettim hoparlörü açtım resmen mırın kırın etti tamam dedi bende bi gün önceden zeytinyağlımı falan hazırladım gece aramış duymamışız mesaj atmış bana yarın iftara gelemicem haber veriyim dedim yazmış insan bi Allah razı olsun kızım der eşime mesajı gösterdim eşim aradı resmen Naz yapıyo sonra zaten doktor işim var dedi kapadı eşimin moreli bozuldu ama konuyu kapadı şimdi pandembitince biz eşimle nefes almak İçin çıkocaz ve çocuğu özledim getirin dicek eşim de inancak tepkim ne olmalı ? Ve sizce neden gelmedi?
Canım o ızın kafıdı ıftar davetı ıcın deıl işi için.Ayrıca tam kapanmadayız farkındamısın?Neden bu kadar plan yapıosun.Normal davranmalısın .Kocanızın annesı çocugunuzun babaannesı .Bu kadar plan sıze zarar verır.

X