Sizce kız mı erkek mi?

Erkek hissediyorum daha önce doğum yapmış herkes erkek dedi , bekar arkadaşlarım kız diyor kızım olsun istediğinden ama bnde erkek diye düşünüyorum
Benim içime ilk doğan erkekti ve erkek çıktı. Genellikle anne hissediyor içine doğuyo gerçekten. Herkesin kız demesine rağmen biliyormuş gibi hep erkek dedim emindim resmen

Benim içime ilk doğan erkekti ve erkek çıktı. Genellikle anne hissediyor içine doğuyo gerçekten. Herkesin kız demesine rağmen biliyormuş gibi hep erkek dedim emindim resmen
Bende öyle dedm dedm durdum 2 gün önce doktorm erkek dedi 2 3 haftaya iyice netleşir ama yüksek ihtimalle dedi valla

Bende öyle dedm dedm durdum 2 gün önce doktorm erkek dedi 2 3 haftaya iyice netleşir ama yüksek ihtimalle dedi valla
Benimki ilk başta göstermedi 19+5 ken gösterdi ilk başta göstermediği için kızlar genellikle sonradan gösterir diye herkes kız demişti ama ben resmen emindim İnşaAllah Rabbim gönlünüze göre verir. Sizinki kaç haftalık

14 haftalık şuan bakalım bende doktor demeden emindim resmen

12+2 meraktan catliycam yorum yaparmisiniz

Eklentiler

• 20211116_173032.jpg
    84,8 KB · Görüntüleme: 101
Kızlar 11+5 doktor cinsiyeti söylemedi tahminleri alalım lütfen çok merak ediyorum

Eklentiler

• 16382819091997424123614454564208.jpg
    42,5 KB · Görüntüleme: 61
  • IMG_20211130_172009.jpg
    39 KB · Görüntüleme: 60
İlk ultrason resmine göre cinsiyet tahmini yapabilirim varsa at Bi bakiyim

Merhaba benim yengem hamile şuanda cinsiyet tahmini yapar mısınız ultrason resmine göre

Eklentiler

• 293AFEFC-79B1-4E3E-ABC1-876DD9FBFEF8.jpeg
    119,3 KB · Görüntüleme: 40
Merhaba benim yengem hamile şuanda cinsiyet tahmini yapar mısınız ultrason resmine göre
Kesesi arı gibiyse erkek , muz gibiyse kız diyolar yani ben hamileyken yakınımdakiler hep öyle diyordu yengenizin ilk hissiyatı neyse o bence annenin içine doğuyor Sağlıkla gelsin İnşaAllah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…