Sizce moda selvim mi yoksa sefa mervemi iyi

Morlale8

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
26 Mart 2020
3.974
4.631
27
Slm kızlar internetten alışveriş yapmak istiyorum ama hangi sayfa daha kaliteli bi türlü karar veremedim Sefa Merve biraz basit geliyor ürünleri bana moda selvim güzel duruyor sizce hangi sayfa daha güzel fikirlerinizi bekliyorum birde beden konusunda sorun yaşayan varmı benim basenim üstüne göre biraz geniş korkuyorum beden konusunda sorun yaşamaktan

Sefa Merve den bir ara alışveriş yaptım. Ürünleri hala durur kaliteli öyle hemen bir iki yıkamada yıpranan ürünler değil. Genelde polyester ürünler zaten üstünde 4 mevsim diye yazar, sebebi de odur.
Ama bana görünüş açısından biraz modası kaçmış geliyor ürünler. Spor ya da gençlere uygun ürün çok nadir.
Lamelif i daha çok seviyorum. Modaselvim den hiç alisveris yapmadım.
Pazarium un ürünleri kalitesiz.
Aklıma da başka online site gelmedi.

Ha bir de Sefamerve de ürünler bol mesela m bedenseniz s alin gibii... Ama her ürün için bu geçerli degil. Kalıplar çok farklı mankenin ölçülerinden yola çıkarak almanızı tavsiye ederim.

Sefamerve ve modanisa. Modaselvim ürünleri güzel ama kalıpları sıkıntılı.

Sefa Merve den bir ara alışveriş yaptım. Ürünleri hala durur kaliteli öyle hemen bir iki yıkamada yıpranan ürünler değil. Genelde polyester ürünler zaten üstünde 4 mevsim diye yazar, sebebi de odur.
Ama bana görünüş açısından biraz modası kaçmış geliyor ürünler. Spor ya da gençlere uygun ürün çok nadir.
Lamelif i daha çok seviyorum. Modaselvim den hiç alisveris yapmadım.
Pazarium un ürünleri kalitesiz.
Aklıma da başka online site gelmedi.
Bende korkuyorum açıkçası iyi çıkmaz tüylenme yapar diye yorumunuzu dikkate alacam teşekkürler

Allday ürünleri farklı ve benim de hoşuma gidiyor. Sefa merveden bir kaç kere alışveriş yaptım ölçüleri dikkat almanız faydanıza. Moda selvimden bir kere alışveriş yaptım iyi çıktı. Annem moda selvimden alır ve kendine göre boyunu keser biçer :)

X