Sizce napayim

Diyetisyen için değil kendiniz için yapıyorsunuz diyeti. O yüzden siz onu arayın veya haber verin. Veya bunları yapmayın ama para verdiyseniz bunu motivasyon kabul edip diyete devam edin. Konunuz bütün sorumluluğu öğretmenlere yükleyen öğrencileri hatırlattı 😂

Gecen hafta unuttu ara vermiştim hadi dedim tamam unutmuştur.simdi yine aynısı.bende şuan bişey demedim.arayip üç haftanın listesini alsammi yada sessiz kalıp biraksammi diye arada kaldım.yoksa sanmıyorum parayı iade edecegini
Sessiz kalma sen hatırlat...kilo vermeye başlamışsın bırakma..ben diyetisyenle 15 kilo verdim sonra gebelikte tekrar aldım ..diyetisyenim şehir değiştirdi yoksa tekrar giderdim..online bana göre değil .o paraya normal diyetisyene giderim.yuzyuze gorusurum...ama sen madem baslamissin devam et birakma

Hergün mesaj atmıyorlar. Biz öğünlerimizi atıyoruz. Benim diyetisyenim sadece whatsaptan yeni gelen beğenme özelliğine basar. Tamam devam anlamında. Cevap vermez. Ben genelde atmam sadece liste dışında besleniyorsam atarım. Sadece haftada 1 arıyorlar. Ee onuda unutmasın bir zahmet bence. Demek ki programsız çalışıyor o güne baktığında adım orada yazmıyor demek ki. Bende tam tersi öğretmenim ama hep diyetisyenlik okumak istedim. Bana çok keyifli geliyor. Karakter meselesi.
Kesinlikle karakter meselesi
Arama yapmaktan hoşlanmam hele ki bu konularla ilgili o yüzden es kaza bu bölümü seçmemişim iyi ki dedim.İşi yapana saygım sonsuz bu arada önemli bir konu orası apayrı.
Her gün mesaj atmaktan bahsetmedim
Haftada bir arasın bir zahmette yalnızca sizin olduğunuz değil 40-50 danışanı olduğunu düşündüm.Bu durumda epey bi takip, konuşma olur.Konuya bir iki kişi olarak bakmadım.
Bu benim için yeni bi bilgi oldu sadece arama konusu.

X