Piercing, Hızma sizce ne piercingi? ve nerede?

dbhg

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Nisan 2013
71
3
kızlar kaşıma dudağıma veya yanağıma taktırcam ama karar veremedim. siz hangisini önerirsiniz? birde ankarada nereye gidebilirim fiyatı uygun ve işini iyi yapan birileri?

Hep merak etmişimdir, o alt dudağın altını deldirince, ağzınızda su falan tutmaya çalışırsanız, veya ağzınızı havayla doldurursanız oradan kaçıyor mu?

Hep merak etmişimdir, o alt dudağın altını deldirince, ağzınızda su falan tutmaya çalışırsanız, veya ağzınızı havayla doldurursanız oradan kaçıyor mu?

İlk zamanlar kaçıyor evet, delik çok geniş oluyor. Arkadaşımla ikimizin delikti, su fışkırtırdık :KK53: Zamanla daralıyor delik, kulak deliği gibi oluyor.

Kas, dil, göbek bence en güzelleri.

Hos kas a dikkat etmek lazim benimki lisedeyken patlamisti tenefüste arkadasin yanlislikla carpmasiyla mundar oldu :)

Dilde de yillar sonra alt dislerimin arka tarafinda dis etlerim cekildi diye korktum cikarttim, biraz önde deldirmisim biraz daha geride deldirseydim o sorunda olmayacakti..

Göbek en sorunsuzu sanirim iclerinde..

Kıkırdak en iyisi ya :) kaş dudak falan çok abartı geliyo bana...

kızlar kaşıma dudağıma veya yanağıma taktırcam ama karar veremedim. siz hangisini önerirsiniz? birde ankarada nereye gidebilirim fiyatı uygun ve işini iyi yapan birileri?
bence başlangıç olarak kaşı öneriyorum çünkü dudakta mikrop kapma felan ihtimali var sonuçta ağız içi başlangış kaş olsun kademe gibi düşün :KK70:

X