Sizce ne yapmalıyım?

Casper00

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Ocak 2020
36
15
28
Herkese merhaba.yıllar evvel babam iflas etti istanbula taşındık daha sonra tekrar memlekete döndük.haliyle akrabalık bağımız neredeyse olmadı.herkes bir tek geçmişten babamı tanıyordu.babamda vefat etti yakın zamanda. Üstüne de deprem oldu tüm akrabalar bir yere dağıldı.ben kına yapsam kim gelir diye düşünmeden edemiyorum.kimsenin gelmeyeceğini düşünüyorum.ayrıca ailemden kimse de şunu yapalım bunu yapalım diye bana ne yol gösteriyo ne destek oluyor.mekan tutmadan masrafa kadar herşeyi benim yapmam lazım.Eşimin memleketinde(benimde çalıştığım il) arkadaslarımla yapayım deyince de olmaz bize laf gelir diyorlar. Yapmasam da içimde kalır mı diye düşünmeden edemiyorum. Tabi yapmasam karşı taraf ne düşünür masraftan mı kaçtılar der kızlarına değer vermiyorlar mı der o da ayrı bir konu.kim bilir ne düşünürler.

Kimin ne düşündüğünü takarsan mutlu olamazsın bu işlerde, ufak bi organizasyon yapabilirsin, davetini edersin gelen gelir, görüşmüyorsanız ayrı şehirlerdeyseniz gelmezler zaten yüksek ihtimalle

Of yıl 2024 ne lafı gelecek ya. Geliyorsa da gelsin laf ee noldu nolacak? Gelince verirsiniz cevabını.
Ben yapmayı düşünmüyorum mesela, gereksiz. Evde aile arası kına yakarım yeter bana. Lafın geldiği yere de cevabımı veririm.

X