Sizce Ne Zaman Yapayım Yardımm 🥺

Ktgba0602

Üye
Kayıtlı Üye
17 Mayıs 2022
494
97
23
Kızlar merhaba ben ovulasyon testi ile gebe kalmaya çalışan bir anne adayıyım inşallah 😍 öncelikle isteyen hepimize rabbim karnımızı kucağımızı boş koymasın ♥️ sorum şu
Ben 21 Aralık ovulasyon donemimdi. Ve değerlendirdim 3 günü şuan regl gecikmesi 3.gün oldu ama test yapmaya da korkuyorum.. Sizce ne zaman yapmaliyim ve elimde 1 adet gebelik testi var evim de merkeze uzak hastane eczane vs yürüme mesafesinde yok. Yorumlarınızı bekliyorum... Ovulasyon testi var elimde onu denesem olur mu acaba onunla gebe olduğunu öğrenenler okumuştum burada

Adet gecikmesinden 1 hafta sonra önerir herkes ama ben tam adet olacağım gün yaptım ve çok belliydi

Kızlar merhaba ben ovulasyon testi ile gebe kalmaya çalışan bir anne adayıyım inşallah 😍 öncelikle isteyen hepimize rabbim karnımızı kucağımızı boş koymasın ♥️ sorum şu
Ben 21 Aralık ovulasyon donemimdi. Ve değerlendirdim 3 günü şuan regl gecikmesi 3.gün oldu ama test yapmaya da korkuyorum.. Sizce ne zaman yapmaliyim ve elimde 1 adet gebelik testi var evim de merkeze uzak hastane eczane vs yürüme mesafesinde yok. Yorumlarınızı bekliyorum...
Genelde regl gecikmesinden 10 gün sonra yapılıyo ama bende dayanamamıştım yaptım silik çıktı ama regl oldum gibi çok değişik şeyler oldu bilmiyorum dene bi sende çift çizgi çıkar inşallah 🤲🤲

Genelde regl gecikmesinden 10 gün sonra yapılıyo ama bende dayanamamıştım yaptım silik çıktı ama regl oldum gibi çok değişik şeyler oldu bilmiyorum dene bi sende çift çizgi çıkar inşallah 🤲🤲
Gebelik testini mi denesem ovulasyon testini mi ? Benimki normalde gecikmez 30 günde bir olurum ve aşırı derece akıntı var

Ben 21 Aralık ovulasyon donemimdi. Ve değerlendirdim 3 günü şuan regl gecikmesi 3.gün oldu ama test yapmaya da korkuyorum.. Sizce ne zaman yapmaliyim ve elimde 1 adet gebelik testi var evim de merkeze uzak hastane eczane vs yürüme mesafesinde yok. Yorumlarınızı bekliyorum... Ovulasyon testi var elimde onu denesem olur mu acaba onunla gebe olduğunu öğrenenler okumuştum burada
Kizlar bu ne anlama geliyor

Eklentiler

• Screenshot_2024-01-07-22-11-14-991_com.lbrc.PeriodCalendar.jpg
    Screenshot_2024-01-07-22-11-14-991_com.lbrc.PeriodCalendar.jpg
    52,9 KB · Görüntüleme: 116
X