Sizce Ne Zaman Yapayım Yardımm 🥺

Kızlar merhaba ben ovulasyon testi ile gebe kalmaya çalışan bir anne adayıyım inşallah 😍 öncelikle isteyen hepimize rabbim karnımızı kucağımızı boş koymasın ♥️ sorum şu
Ben 21 Aralık ovulasyon donemimdi. Ve değerlendirdim 3 günü şuan regl gecikmesi 3.gün oldu ama test yapmaya da korkuyorum.. Sizce ne zaman yapmaliyim ve elimde 1 adet gebelik testi var evim de merkeze uzak hastane eczane vs yürüme mesafesinde yok. Yorumlarınızı bekliyorum... Ovulasyon testi var elimde onu denesem olur mu acaba onunla gebe olduğunu öğrenenler okumuştum burada
Adet gecikmesinden 1 hafta sonra önerir herkes ama ben tam adet olacağım gün yaptım ve çok belliydi
Gebelik testini mi denesem ovulasyon testini mi ? Benimki normalde gecikmez 30 günde bir olurum ve aşırı derece akıntı var
Merhaba iliskiden 40 gun sonra tarlusalla adet oldum gebelik riski kalkmış midir hamile insanlarda regl olabiliyor o yuzden korktum yardımcı olur musunuz

Kızlar merhaba ben ovulasyon testi ile gebe kalmaya çalışan bir anne adayıyım inşallah 😍 öncelikle isteyen hepimize rabbim karnımızı kucağımızı boş koymasın ♥️ sorum şu
Ben 21 Aralık ovulasyon donemimdi. Ve değerlendirdim 3 günü şuan regl gecikmesi 3.gün oldu ama test yapmaya da korkuyorum.. Sizce ne zaman yapmaliyim ve elimde 1 adet gebelik testi var evim de merkeze uzak hastane eczane vs yürüme mesafesinde yok. Yorumlarınızı bekliyorum... Ovulasyon testi var elimde onu denesem olur mu acaba onunla gebe olduğunu öğrenenler okumuştum burada
Test yaptınız mı ?

Eklentiler

• Screenshot_2024-01-10-18-16-23-761_com.lbrc.PeriodCalendar.jpg
    Screenshot_2024-01-10-18-16-23-761_com.lbrc.PeriodCalendar.jpg
    48,7 KB · Görüntüleme: 32
Canim pik gurunuyor bugun degerlendir derim ilk testinmi
Takvim de yumurtlama günü bugünü gösteriyor bende bugün test yaptım doğru mu diye 4 Ocak reglim ilk günü bugün döngü günü 17 si olarak gözüküyor yumurtlama gününden sonra kaç gün daha değerlendirmek gerekiyor 🙏

Takvim de yumurtlama günü bugünü gösteriyor bende bugün test yaptım doğru mu diye 4 Ocak reglim ilk günü bugün döngü günü 17 si olarak gözüküyor yumurtlama gününden sonra kaç gün daha değerlendirmek gerekiyor 🙏
İki ucgun degerlendir sik sik ilişkiye gir işllha tutar cnm allha kucagini boş birakmasin işlla

Arkadaşlar merhaba adetimin 26. Günündeyim. Pkos var bende 7 8 gün önce çift çizgi gördüm ovulasyonda. Şimdi ise dünden beri kahverengi siyah kırmızı lekelenmem akıntım var. Tekrar ovulasyon yaptım az önce ve yine çift çizgi çıktı hamile olabilir miyim acaba ondan dolayı çift çizgi çıkmış olabilir mi bi yandan lekelenmem varken çift çıkmasını neye yorabilirim başka yardımcı olun lütfen
IMG_2921.jpeg

X