Sizce pozitif mi ?

mamamama

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
5 Şubat 2024
37
15
27
Öncelikle herkese merhabalar. Sabah 5 te tuvalete kalktigimda ilk testi, sabah 10 da da ikinci testi yaptım, pozitif olabilir mi, normalde bugün adet olmam gerekiyor, çizgiler de net olmadığı için emin olamıyorum

Eklentiler

• 20240211_105156.jpg
    20240211_105156.jpg
    62,6 KB · Görüntüleme: 140
Henüz çok yeni ama hamilesin büyük ihtimalle canım hayırlı olsun, kan ver inşaAllah

Öncelikle herkese merhabalar. Sabah 5 te tuvalete kalktigimda ilk testi, sabah 10 da da ikinci testi yaptım, pozitif olabilir mi, normalde bugün adet olmam gerekiyor, çizgiler de net olmadığı için emin olamıyorum

Çok net gözüküyor çizgiler hayırlı olsun. :)

Bu testler erken gebelik testi mi ? Eğer hemen çıktıysa hamilesin inşallah acile gidip bi kan ver hemen 🫠
Evet erken gebelik testi ama birkaç gün daha bekleyip öyle kan versem sanırım daha iyi olacak, eğer değer düşükse doktor tekrar kan isteyebilir, bu ara çok kan verdim

Evet erken gebelik testi ama birkaç gün daha bekleyip öyle kan versem sanırım daha iyi olacak, eğer değer düşükse doktor tekrar kan isteyebilir, bu ara çok kan verdim
Çizgi silik ama geç döllenme olabilir o yüzden Şuan değerin düşük çıkar evet bencede biraz bekle herşey gönlünce olsun ♥️

Değeriniz kaç çıktı🥰 bende şimdi kan verdim bende de çok şükür gebeyim. 4 Haftalık.. Allah sağ Salim kucağımıza almamıza nasip etsin🤲🏻
Yaa çok sevindim 🥰 amin insallah, hayirli olsun ikimize de, Rabbim herkese sağlıklı evlat nasip etsin insallah, 6000 çıktı benim, 5 hafta 3 günlük, senin kaç çıktı, 2 günde bir 2 katına çıkıyor hcg insallah sağlıkla yükselir ikimizin degeri de 🤲

Yaa çok sevindim 🥰 amin insallah, hayirli olsun ikimize de, Rabbim herkese sağlıklı evlat nasip etsin insallah, 6000 çıktı benim, 5 hafta 3 günlük, senin kaç çıktı, 2 günde bir 2 katına çıkıyor hcg insallah sağlıkla yükselir ikimizin degeri de 🤲
Hayırlı uğurlu olsun canım❤️🥰 Benimki 200 çıktı tekrar Kimyasal diye çok korkuyorum.. inşallah geç döllenmedir. Benim şuanlık 7 Gün gecikme var..

X