Sizce söylemelimiyim?

Kardelenn34

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Temmuz 2015
72
13
39
Arkadaşları tavsiyenize ihtiyacım var her ne kadar eltim benı sevmesede ben suan onun düştüğü duruma üzülüyorum .eşi kendisini yaklaşık 4 aydır aldatıyor.öncelerı ben bilmiyordum eşim biliyordu sonra eşim bana söyledi .aldattıgı kadında evli sorunlu bir evliliği varmış kadının eltimin eşide 4 ay olmadan 2 .ayda eltimden ayrılmak istedıgunı ve boşanmak istedıgunı karşılıklı anlaştılar .bu arada 9yıllık evlilikleri var ve bir kız cocukları var anlamadığım su madem daha dava açmadan neden kadını aldattın kaynım annesının evine taşındı 2 evıde eşine bıraktı durumu iyi yani.beraber oldugu kadınla aynı şirkette çalışıyor bu arada kadına uçak bileti almış iptal etmiş bunuda eltim yakalamış görümceme söylemiş kim bulabılırmısın diye oda tabı hardesıbe söylemiş senı arastırıyor. Bilgin olsun diye nasıl üzülüyorum. Anlatamam kadını mal yerıne koyuyorlar acaba herseyı eltime anlatsammı

Zaten karar vermisler ayrilmaya bu isler zor anam birgun barisirlar falan siz ortada kalirsiniz hersey oluyor hayatta şunu anlamadim kim kime demis seni arastiryor?

Görucem karın senı araştırıyor dikkat et diye kardesıne söylemiş evet bende aynı seyı düşündüm ama zaten bir mahkeme oldu daha aynı evdeyken karısını aldatmaya basladı benım eşimde sakın soyleme söylersen senden ayrılırım dedı böyle bir ailede olmaktan midem bulanıyor artık barışmalarıda imkansız görünüyor

Ben olsam bir şekilde delille eltimi bilgilendirirdim.
Eşin de ne pişkin kardeşinin yaptıgını sana anlatabiliyor.
Yarın öbür gün aynısını sen yaşasan bilmek istemez misin?
Kadın ona göre nafaka -tazminat ister.
Kimliğini açığa vermeden bir şekilde eltinin kulağına kar suyu kaçır.

Görucem karın senı araştırıyor dikkat et diye kardesıne söylemiş evet bende aynı seyı düşündüm ama zaten bir mahkeme oldu daha aynı evdeyken karısını aldatmaya basladı benım eşimde sakın soyleme söylersen senden ayrılırım dedı böyle bir ailede olmaktan midem bulanıyor artık barışmalarıda imkansız görünüyor
Insan olarak soyle diyecegim ama ailenle aran bozulacak nedim allah kadincagiza sabir versin allah hesabini sorsun insallah o adamdan,eltin artik bence ugrasmasin hem uzulecek hemde birsey eline gecmeyecek insan merak eder anliyorum ama önüne baksin bence mutlu olur bundan sonra inslalh

Evet adam yalnis yapti ama evliligini de bitiriyor yani
karisi evde sevgilisi dibinde olayi yok...
ustelik evi de eltine verip bu zamanda ciddi bir sorumluluk ornegi....normalde bu durumlarda aldatilan taraflarin haberi olmali derim ama burda olay cok farkli....

Aslında eşim direk söylemedı annesiyle konuşurken duydum sıkıştırdım oyle anlattı .eltimi kaç kez aradım goruselım vs dıye ama yanaşmadı bi görüşsek çıtlatıcam bişeyler o benım ayrılıcaklarıbdan bile haberım yok sanıyor bu arada kayınvalideme görümceme daha çok güveniyor halbuki arkadaşından neler konuşuluyor haberı yok

Ayrıca kaynımı çok severdım şimdi onu görünce nefret edıyorum .eşimin böyle bir abisiyle gorusmesını dahı istemiyorum zerre güvenim kalmadı bu insanlara yazık çok yazık .

X