Gebeliğe Hazırlık Sizce testte çıkar mı

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

marisaltnts

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
2 Aralık 2023
10
4
31
Merhaba Hanımlar bana yardımcı olabilir misiniz ovulasyon testiyle yumurtlama günümü takip ettim pik yaptığı günün iki gün öncesi yumurtlama günü ve ertesi günü çatlama gününü değerlendirdim ve adetime dört gün var testim yok elimde ovu testim vardı bu sabah bi yapayım dedim yaptım ve ikinci çizgi silik çıktı sizce gebelik testi yapsam çıkar mı yorumlarınızı bekliyorum Rabbim isteyen herkese hayırlı evlatlar versin 🙏🏻🥰

Lh hormonu vücutta dalgalanan bi hormon zaten, silik çıkması gebelik anlamına gelmiyor tam olarak bende de silik çıkmıştı adet öncesi.

4 gün biraz erken, sabredebilirseniz en azından 2 gün daha bekleyin bence

Adetim 5 gün geçti benimde aynı şekilde ovu testim silik cıktı konu açtım bugun bakabilirsiniz ordan. Bende sizin gibi düşünmüştüm ama hamile değilim galiba 😔😢 Bütün belirtileri de yaşadım kist olcak diye korkuyorum göbek etrafım ağrıyor hafif hafif belim sırtım kopuyor daha önceki adet zamanlarımda böyle agrim hiç olmazdi. Ama testler negatif 🙄

Adetim 5 gün geçti benimde aynı şekilde ovu testim silik cıktı konu açtım bugun bakabilirsiniz ordan. Bende sizin gibi düşünmüştüm ama hamile değilim galiba 😔😢 Bütün belirtileri de yaşadım kist olcak diye korkuyorum göbek etrafım ağrıyor hafif hafif belim sırtım kopuyor daha önceki adet zamanlarımda böyle agrim hiç olmazdi. Ama testler negatif 🙄
Merhaba bugün adet günüm ama olmadım ovu testi yaptım silik çıktı beklesem mi biraz daha test almadım negatif çıkar diye korkuyorum😔

Merhaba bugün adet günüm ama olmadım ovu testi yaptım silik çıktı beklesem mi biraz daha test almadım negatif çıkar diye korkuyorum😔
Ovu testinde belli olmaz cnm. Belli olması için ovu testinin sürekli mesela 1 hafta boyunca pik yani ikiside koyu kırmızı çıkması lazım. Bi kaç gün daha bekleyip gebelik testini öyle yap derim. Benim 8-9 gün geçti adet olmadım muhtemelen kist oluştu zaten duzensizligim vardı. Testler hep negatif çıkıyor. Yani gebelik yok bende. Kendimi çok strese soktum aşırı derecede o yüzden kendinizi strese sokmamak adına sürekli test yapmayın derim günlerdir ağlıyorum o kadar stres oldum. Bi kaç gün daha bekleyip gebelik testini yapın zaten tam netice çıkar hiç değilse varsa mutlu olursunuz ama yoksa da 1 kere üzülmüş olursunuz benim gibi her gün üzülmemiş olursunuz. Günlük hayatıma adapte olamıyorum o kadar yıpranıp üzüldüm. Muhakkak bi kaç gün bekleyin derim cnm inşallah hakkınızda hayırlısı olsun ve umarım hamilesindir

X