Sizce yanlış anlaşılma mı var?

Casper00

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Ocak 2020
36
15
27
Herkese merhaba nişan kıyafetimi tadilat için nişanlımla terziye gitmiştim elbiseyi sonraki gün terzi arayınca alacaktım numarasını kaydetmiştim o nedenle. Kayıtlı kalmış unutmuşum. Aradan 6 ay sonra bir whatsap durumu yapmıştım baktm terzi durumuma cevap vermiş. Ben cevap vermedim numarasını sildim. 2 ay sonra yani bugün beni bir numara aradı. Açtm efendim dedim. Adımı söyleyip çok kısık bir sesle terziye gel dedi. Bende ne saçmalıuorsun dedim. Tekrar terziye gel diye ismimle hitap etti. Kendine gel edepsiz vb sözler sarf ettim.57 saniye boyunca sonra ben nişanlıyım utanmıyor musun seni polise şikayet edecem dedim kapadım. Ve bu konusma boyunca bana yanlıslıkla aradm falan demedi. Daha sonra sinirle nişanlıma dedim. O sırada beni yabancı numara aradı. Açtım bir kadın telefonda bana şunları anlattı, sözde o kadınla ismimiz aynıymış o kadını arayacakken beni aramış. O kadınla da samimi olduklarından ben kızarken kadın şaka yapıyor sanmış. Şimdi sizce ben yanlış mı anladım. İnsan samimi olduğu kadını sesinden tanımaz mı bu bir. İkincisi bu kadınla hergün edepsiz seni polise verecem gibi şakalar mı ediyorlar? Paranoyağa bağladım. Nişanlıma da dediğime pişman oldum aradı küfretti. Ama adam bana telefonda ben laf sayınca geri vites yapmayınca ben diyeyim gözü korksun diye düşündüm. Yanlıslık oldu deseydi başta demeyecektim. Sizin fikriniz nedir

Son düzenleme:
Herkese merhaba nişan kıyafetimi tadilat için nişanlımla terziye gitmiştim elbiseyi sonraki gün terzi arayınca alacaktım numarasını kaydetmiştim o nedenle. Kayıtlı kalmış unutmuşum. Aradan 6 ay sonra bir whatsap durumu yapmıştım baktm terzi durumuma cevap vermiş. Ben cevap vermedim numarasını sildim. 2 ay sonra yani bugün beni bir numara aradı. Açtm efendim dedim. Adımı söyleyip çok kısık bir sesle terziye gel dedi. Bende ne saçmalıuorsun dedim. Tekrar terziye gel diye ismimle hitap etti. Kendine gel edepsiz vb sözler sarf ettim.57 saniye boyunca sonra ben nişanlıyım utanmıyor musun seni polise şikayet edecem dedim kapadım. Ve bu konusma boyunca bana yanlıslıkla aradm falan demedi. Daha sonra sinirle nişanlıma dedim. O sırada beni yabancı numara aradı. Açtım bir kadın sözde o kadını arayacakmış isimlerimiz aynıymış o kadınla beni aramış. O kadınla da samimi olduklarından kadın şaka yapıyor kızarken sanmış. Şimdi sizce ben yanlış mı anladım. İnsan samimi olduğu kadını sesinden tanımaz mı bu bir. İkincisi bu kadınla hergün edepsiz seni polise verecem gibi şakalar mı ediyorlar? Paranoyağa bağladım. Nişanlıma da dediğime pişman oldum aradı kifretti. Ama adam bana telefonda ben laf sayınca geri vites yapmayınca ben diyeyim gözü korksun diye düşündüm. Yanlıslık oldu deseydi başta demeyecektim. Sizin fikriniz nedir
Elbette iyi yapmışsın pisliğe geri vites yapmış başına bela alacağını düşünerek.Ben de olsam senin gibi anlardım nişanlın ile paylasman da doğru bir karar ayrıca çiftler arasında gizli birşeylerin olmaması kanaatindeyim konu ne olursa olsun

Elbette iyi yapmışsın pisliğe geri vites yapmış başına bela alacağını düşünerek.Ben de olsam senin gibi anlardım nişanlın ile paylasman da doğru bir karar ayrıca çiftler arasında gizli birşeylerin olmaması kanaatindeyim konu ne olursa olsun
Ne bileyim o kadar yanlışlık oldu bpyutuna getirdiki ben mi abarttım acaba durumuna düştüm. Pişman olmamın nedeni olay büyür nişanlıma bir zarar gelir diye oldu. Ama zaten ilk konuşmada geri vites yapsaydı demeyecektim. Ben bir sürü laf saydım baktm yanlışlıkla oldu falan denmiyor bende dedim bu benden korkmuyor o yüzden dedim açıkcası.sonrada yanlışlıklada aradıysa neden bir müşterisinin numarasını silmiyor durumuna mesaj atıyor. Bir kaç ay Sonrada yanlıslıkla dahi arıyorsan bende şüphelenirim diye düşündüm. Yani açıkçası hem saçma bir durum oluştu hem ben mi abarttım dedim vicdan yaptım ama dediğiniz gibi haklısınız

Geri vitese takmış. Bariz belli.
Yanlış anlamış olabilir miyim diye baya kendi kendimi yedim içten içe ama yani burası türkiye o kadar geniş bir yer değil. Yanlıslıkla arasa dahi nişanlımla dükkanı nişan kıyafetim için gittim neden 6 ay sonra whatsap durumuma yazıyorsun. Hadi diyelim numaramı silmeyi unuttun yazmasaydın. Ardına da ararsan ben nasıl inanayım bu bir yanlışlık

Ne bileyim o kadar yanlışlık oldu bpyutuna getirdiki ben mi abarttım acaba durumuna düştüm. Pişman olmamın nedeni olay büyür nişanlıma bir zarar gelir diye oldu. Ama zaten ilk konuşmada geri vites yapsaydı demeyecektim. Ben bir sürü laf saydım baktm yanlışlıkla oldu falan denmiyor bende dedim bu benden korkmuyor o yüzden dedim açıkcası.sonrada yanlışlıklada aradıysa neden bir müşterisinin numarasını silmiyor durumuna mesaj atıyor. Bir kaç ay Sonrada yanlıslıkla dahi arıyorsan bende şüphelenirim diye düşündüm. Yani açıkçası hem saçma bir durum oluştu hem ben mi abarttım dedim vicdan yaptım ama dediğiniz gibi haklısınız
Hiç pişman olma kimseye güven duyulmayan dönemdeyiz tepki gostermeseydin daha ileriye giderdi belkide tacizin azı çoğu telefonu teması yok ister istemez etkiler insanı.

Yanlış anlamış olabilir miyim diye baya kendi kendimi yedim içten içe ama yani burası türkiye o kadar geniş bir yer değil. Yanlıslıkla arasa dahi nişanlımla dükkanı nişan kıyafetim için gittim neden 6 ay sonra whatsap durumuma yazıyorsun. Hadi diyelim numaramı silmeyi unuttun yazmasaydın. Ardına da ararsan ben nasıl inanayım bu bir yanlışlık
Bir daha rahatsız ederse hakikaten polise şikayet et.

Ya bu pis sapık elalemin kıyafetlerine de hallenip kabine kamera falan da koymuştur. Ölçü alıcam diye taciz ediyodur.Bunu sapık diye ifşa etmek lazım gitmesin kimse

X