Sizce yüzügümu kaplatmalımıyım

keyfimmeyfim

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Mart 2015
101
61
Hanımlar meraba biz erkek arkadasimla nisan icin alyans ve tektaş aldik ancak aldigim tektaştan cok pisman oldum hangi akla hizmet aldim bilmiyorum galba kuyumcuda o heycanla tamam diyiverdim gozume hos geldi. Nisanimiz korona sebebiyle ertelendi. Ben simdi acaba yuzugumu kaplatsammi diyorum altin yuzuk kaplatan oldumu acaba ? Bir fikriniz vaemi bu konu hakkinda napmaliyim sizce. Bazi kuyumcular bir sene bazi kuyumcular 1 ay dayanir diyo. Tavsiyeniz varmi bu konu hakkinda lutfen yardimlarinizi bekiyorum diceksiniz kucucuk bir ayrinti belki. Ama 6 senedir hayal ettogim bir seydi yuzuk meselesi ve tercihimi cok sorguliyorum 😐😐

Eklentiler

• 20200508_003556.jpg
    20200508_003556.jpg
    53,6 KB · Görüntüleme: 337
Hatta ikisi biyerde bile hoş olur, renkleri uyumluysa. Benimkide aynı model ama beyaz olduğu için sadece gümüş bileklikle kullana biliyorum. Çok hoş çok zarif duruyor elde.
Siz neden kaplatmak istediniz anlayamadım onu

Benimki beyaz altın ama pişmanım altin rengini tenime yakıştıramadım diye almıştım ama simdide çok patliyor gümüş gibime geliyor bence çok hoş

Ben tek taş tercih etmemiştim baget pırlanta tercih ettim. Ama altın rengi değil benimkisi. Alyansım çift renk her şeyle uysun diye öyle tercih ettim. Ama ikisinide farklı ellere takıyorum cünkü baget yüzükle alyans birlikte aynı parmakta olmuyor.
Fakat sizin tercihleriniz aynı parmakta bile uyumlu olur diye düsünüyorum

Ben tek taş tercih etmemiştim baget pırlanta tercih ettim. Ama altın rengi değil benimkisi. Alyansım çift renk her şeyle uysun diye öyle tercih ettim. Ama ikisinide farklı ellere takıyorum cünkü baget yüzükle alyans birlikte aynı parmakta olmuyor.
Fakat sizin tercihleriniz aynı parmakta bile uyumlu olur diye düsünüyorum
Cok sagolunnnn💓💓💓

Bence tektaşınız çok güzel, elinizede yakışmış. O ilk heyecanlar , ilk deneyimler çok özel . Tadını cikarin, sıkıldığınizda degistirirsiniz. Ya da ilk evlilik yıldönümünde başka bir şey alırsınız (= tebrik ederim şimdiden, mutlu bir beraberliginiz olsun.

Bence tektaşınız çok güzel, elinizede yakışmış. O ilk heyecanlar , ilk deneyimler çok özel . Tadını cikarin, sıkıldığınizda degistirirsiniz. Ya da ilk evlilik yıldönümünde başka bir şey alırsınız (= tebrik ederim şimdiden, mutlu bir beraberliginiz olsun.
Insallah guzel dilekleriniz icin cook tesekkur ederim 😊

Bir kismi sarı altin bir kismi
Hatta ikisi biyerde bile hoş olur, renkleri uyumluysa. Benimkide aynı model ama beyaz olduğu için sadece gümüş bileklikle kullana biliyorum. Çok hoş çok zarif duruyor elde.
Siz neden kaplatmak istediniz anlayamadım onu
Bir kismi sari altin bir kismi beyaz altin oldugu icin gozume koty geliyo alisilmisin disi oldugu icin

Sürekli takacak misiniz? Ben alyanstan sonra tektasi bir iki kere taktım sadece. O kadar kafaya takmalik bir durum yok bence.

X