Sizce??

Serenad5

Canım oğlum..
Kayıtlı Üye
31 Ocak 2016
3.897
7.078
Slm kızlar..ben memurum eşim küçük esnaf dışardan çok anormal bi evlilik gibi mi duruyor annem bazen şu kız şu meslekten biriyle evlenmiş falan diyor..alıniyorum..siz dışardan yadırgar misiniz...

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 29-10-2021

Hamileliğimin 21. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 136 gün kaldı.

Bir hafta içinde lanugo (geçici tüyler) bebeğinizin vücudunu komple kaplamış olacak. Lanugo aslında bebeğinizin baş, boyun ve yüz çevresinde, vücudunun diğer bölgelerine göre oldukca yoğundur. Hamilelik hormonları, dolaşım sisteminizi ve metobolizmanızı hızlandırdığı için saçlarınız ve tırnaklarınızın daha hızlı uzadığını fark edeceksiniz. Bebeğinizin meme uçları meme bezlerinde görülmeye başladı.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 400 gr. - Yaklaşık boyu : 25.6 cm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

nirra

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Ocak 2016
2.145
4.243
Nasıl gereksiz bir düsünce, anneniz sizi eşinizden üstün görüyor Allah ahlak güzelliği versin denen bişey var ya. Ben adamın önce ahlakına bakarım.!!

belle femme

tout ce qui brille n’est pas or
Kayıtlı Üye
18 Şubat 2017
728
462
İşe bakıp mı evlendiniz sanki.
Severek olduysa kimsenin laf söz etmeye hakkı yok. Gereksiz yorumlara kulağınızı kapatın.

melinda-

You’re my favourite daydream❤️
Kayıtlı Üye
2 Kasım 2016
3.570
5.122
Yadırganacak bir durum yok insan olduktan sonra... Bu saçmalık zaten bir tek bu ülkede var

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 04-11-2021

Hamileliğimin 20. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 142 gün kaldı.

Önümüzdeki üç gün içinde Verniks kazeoza bebeğinizin cildi üzerinde iyice belirginleşecektir. 12. haftadan 20. haftaya kadar plasentanın ağırlığı, bebeğin ağırlığı kadardır. (daha fazla değil). Plesanta besinlerin metobolik işlenmeleri için gereklidir zira bebeğinizin organları henüz gıda işleyecek olgunluğa erişmemişlerdir. Anneler dinlenirken veya otururken oluşacak şişliklere karşı ayaklarını ve bacaklarını yüksekte tutmalıdırlar.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 320 gr. - Yaklaşık boyu : 16.4 cm. (Baştan Popoya)

Beyabaann

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
27 Mart 2016
1.010
1.301
Ne alaka ya. Bunlar takilacak seyler degil. Benim esimde tezgahtar daha hic dert etmedim ben bu durumu sorduklarinada gayet rahat cevap veriyorum.

Serenad5

Canım oğlum..
Kayıtlı Üye
31 Ocak 2016
3.897
7.078
Ne alaka ya. Bunlar takilacak seyler degil. Benim esimde tezgahtar daha hic dert etmedim ben bu durumu sorduklarinada gayet rahat cevap veriyorum.
Siz ne işle meşgulsünüz..

Bir hafta içinde lanugo (geçici tüyler) bebeğinizin vücudunu komple kaplamış olacak. Lanugo aslında bebeğinizin baş, boyun ve yüz çevresinde, vücudunun diğer bölgelerine göre oldukca yoğundur. Hamilelik hormonları, dolaşım sisteminizi ve metobolizmanızı hızlandırdığı için saçlarınız ve tırnaklarınızın daha hızlı uzadığını fark edeceksiniz. Bebeğinizin meme uçları meme bezlerinde görülmeye başladı.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 400 gr. - Yaklaşık boyu : 25.6 cm. (Baştan Popoya)

Serenad5

Canım oğlum..
Kayıtlı Üye
31 Ocak 2016
3.897
7.078
Kizlar benim karşima hiç sizin gibi düşünenler çikmiyor söyleyince herkes aval aval suratima bakiyor hortlak görmüş gibi sinir oluyorum..

mydilemma

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
30 Temmuz 2013
3.084
3.696
Slm kızlar..ben memurum eşim küçük esnaf dışardan çok anormal bi evlilik gibi mi duruyor annem bazen şu kız şu meslekten biriyle evlenmiş falan diyor..alıniyorum..siz dışardan yadırgar misiniz...
Onun sonu yok.. Benim eşim mühendis. Annemler bana bak şunun kızı hakimle evlenmiş diyorlardı. Sanki daha iyi olacaktı hayatım hakim olsa. Ne farkediyorsa... (Bak bunu hatırlayınca pek sevmedim bizimkileri yine, arada böyle oluyorum.)

Donusunboylemiolacakti

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
22 Şubat 2016
4.515
4.202

Aslinda eskiden yerlesmis bi dusunce her ne kadar tuhaf karsilanmiyor desek bile daha yeni yeni benimsemeye basladik

Kafamiza oyle yerlesmis iste memur memurla evlenir Tahsilli tahsilliyle erkegin isi kadininkinden iyi olmali vs vs vs bi suru safsata

Bi arkadasim vardi esi esnafti kendi hemsire kac yil evlenmek icin kiz ailesini ikna etmek icin ugrastilar kizin ailesi cocuk seninle maasin icin evleniyo falan diye baya zorluk cikarttilar

Ama arkadasim demisti cok sıkışık zamanlarda esim benim parami borc olarak almayi dahi kabul etmedi annemlerin dusuncelerinden dolayi

Aslinda topluma empoze edilmis bazi dusuncelr ne kadar hayir tuhaf gelmiyor yadirgamiyor desekte yadirgiyoruz

Misal doktor bi kadinin taxi soforu yada bakkal sahibi biriyle evli oldugunu duysak sasirmazmiyiz sasiririz

Cunku bu sekilde yerlesti icimize bu dusunceden kurtulmamiz biraz gec olur ama bence siz mutlulugunuza huzurunuza bakin kim ne derse desin umuraamayin