Sizcede çok hızlı gitmiyor mu?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

bcgirl

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
11 Aralık 2016
2.266
2.521
Merhaba hanımlar 🤭
Size bir sorum olacak. Sizinde görüşlerinizi bekliyorum bana yol gösterin çünkü kafam çok karıştı.
Sosyal medya üzerinden birisiyle konuşuyorum. Kabul etmeden önce baktım buldum farklı adreslerini nerede çalıştığını filan. Konuşmaya başladık. Gerçekten onu daha görmeden etkilenmeye başladım. Şuan için bir çok ortak noktamız çıktı. O da şaşırdı bu duruma. Fakat sorun şu ki bu adam sevgili moduna geçti yani konuşalı 3 gün oluyor şuan. Gerçekten senden çok etkilendim diyor. Hatta pandemi vakalar olmasaydı kahve içelim derdim ama şimdi sıkıntı dedi. Tamam ona hadi eyvallah ama ben 50 kere söylesemde onun yine sevgili gibi davranması sizcede çok hızlı değil mi? Ama ona göre bu durum çok normal. Nasıl davranmalıyım bana yol gösterin :)

Çok hızlı değil adam abaza. Birkaç hatunu aynı anda kıvama getiriyordur ki pandemi bitince elinde seçenek olsun. Bu kadar etkilenen birine pandemi vız gelir, parkta bankta mesafeli oturursunuz. İnanma, aldanma, kanma.

Erkekler görmeden hissetmeden duygu oluşturmaz, kadınlar çok hızlı duygu geliştirir. Netten birine bu kadar pervasız yürüyen biri için bu çok sıradan bir şeydir. Alışkanlık haline getirmiştir. Yani bunu pek çok kişiye yapıyor. Üzgünüm ama özel değilsiniz. Sizi görmeden netten bu kadar hızlı giden biri bunu bir başkasına neden yapmasın? Sizin diğerlerinden farkınız ne? İnanmayın bu sırtlanlara sonra üzülürsünüz.

Baya hızlı gidiyor. Bence bir şekilde buluşmaya çalışın. Her ne kadar muhabbeti iyi olsa da belki yüz yüze geldiğinde tipini, tavırlarını vs. beğenmeyeceksin. O yüzden bu süreci çok fazla uzatmanın bir anlamı yok.
İlla bir mekana gitmenize de gerek yok, sahil, park gibi yerlerde de rahatlıkla görüşebilirsiniz.

illa kahve içmek gerekmez görmek için
görüşmek için diret ben görmeden bir yola girmem de
surda buluşalım den park bahçe çarşı avm neyse
görüşme isteğini söyle görmeden ne hoşlanması bi olduğun yerde dur den

Sosyal medya ilişkisi böyle yürümüyor mu zaten

Yani hızlı olması sanal olmasından

Bizde önce tanışıyor sonra konuşulur sonra sevgili olunurdu

Zira ortak zevkler kafa yapısı dünyaya bakılan pencere falan ancak birlikte zaman geçirilince anlaşılırdı

Sosyal medyada konuşmadan önce araştırdın ortak yönümüz var vs demişsiniz işte o aşamaları sanalda geçmişsiniz

Sevgililik yakınlaşma sanalda nikaha da yüz yüze gelinir artık zira çok alıştık aylarımız gitti şimdi bırakamam modunu burada okuyoruz

Size uygun hissetmiyorsanız görüşmezsiniz

Haftaiçi uygun zaman varsa mesafeli görüşürsünüz hava iyi zaten ille oturmak gerekmez o şehirde nerede yürünürse orada yahut büyük park vs varsa orada buluşulabilir

Herkes adama yüklenmiş de o da nasıl davranacağını bilemiyor olabilir

Benimle sevgili gibi davranmıyor, ilgilenmiyor başla kız mı var şeklinde sitede konular açılıyor zira

Sanalda o mesafeyi ayarlamak zordur, yakında elini uzatırsın tutmak için sonra vazgeçersin, işte tam o ara süreçtir de bu hissi sanal nasıl geçirsin karşıya

Öyle yakın davranmasını istememene rağmen halâ bildiği gibi yapıyorsa zaten problem var demektir, hem ne zaman nasıl davranacağını bilmiyor hem de karşıdaki insanı anlamaya çalışmıyor. Senin tavrının net olması lazım. İstemediğin, rahatsız olduğun durumları sert bi üslupla dile getir gerekirse

Burnumuzun dibindeki insanlardan korkuyoruz, hergğn binlerce kötü olay yaşanırken sosyal medyadan biriyle tanışmak olayını asla anlamayacağım. Kendinize bunu neden yapıyorsunuz? Belki çok iyi biri çıkacak, ama bu riske neden giriyorsunuz? Haberleri hiç izlemiyor musunuz?

Belki hızlıdır duygularını yoğun yaşıyordur. Ben de öyleyim direk aşkım balım böceğim olmasa da sevgili moduna yakın davranırım öyle arkadaş gibi konuşmalardan hoşlanmam

Balık burcu mu?

Merhaba hanımlar 🤭
Size bir sorum olacak. Sizinde görüşlerinizi bekliyorum bana yol gösterin çünkü kafam çok karıştı.
Sosyal medya üzerinden birisiyle konuşuyorum. Kabul etmeden önce baktım buldum farklı adreslerini nerede çalıştığını filan. Konuşmaya başladık. Gerçekten onu daha görmeden etkilenmeye başladım. Şuan için bir çok ortak noktamız çıktı. O da şaşırdı bu duruma. Fakat sorun şu ki bu adam sevgili moduna geçti yani konuşalı 3 gün oluyor şuan. Gerçekten senden çok etkilendim diyor. Hatta pandemi vakalar olmasaydı kahve içelim derdim ama şimdi sıkıntı dedi. Tamam ona hadi eyvallah ama ben 50 kere söylesemde onun yine sevgili gibi davranması sizcede çok hızlı değil mi? Ama ona göre bu durum çok normal. Nasıl davranmalıyım bana yol gösterin :)
kesin bir şey çıkar altından

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X