Size hikayemi anlatmak istiyorum..

Sonuna kadar okudum çok duygulandım ve de çok sewindim. Allahim kucağına almayı nasip etsin bnde canım 23 haftalık bnde kiz istyrdum erkek ama olsun ki z erkek fsrk etmez sağlıklı olsunlarda🤗🤗😊😊 Allahim kucagimiza almayı nasip etsin ❤❤hamile olmak isteyen herkese de nasip etsin inşallah
Amin canim insallahhh tum hamile anneler yavrularina saglikla kavussunlar. Tum isteyen anne adaylarininda kucaklari dolsun insallah❤

Hoşgeldin meleğim Kizim Melisam❤🤲
Benim hikayem.. Bizim hikayemiz..
Merhaba kizlar. Öncelikle hayırlı günler..
Size nasil gebe kaldigimi anlatmak istiyorum.
Öncelikle yasadiklarimi yazmak istiyorum.
10 Ekim 2016 yilinda evlendm. Polikistik overliyim yumurtalama tembelligim ileri derecede olan biriyim.
Evlendgimde 6. Ayimizda develte gttim rahatsizligimi öğrendim ama bir turlu develette hc brseye sira bulamdim. Neyse cok seyler yasadim ama fazla uzatip sizi yormak istemem. Özelde bi doktorda rahim filmi cektrdim gayet iyi temiz cikti. O doktorla bir sure devam ettim tedvime ama olmadi klomen tedavisi uygulamisti kendisi. Sonra ben doktorumu degstim yine ozelde devam ettik. Ilk asilama oldum tutmadi. Sonraki ay 4uze gebe kaldgimi ogrendim gunum gecmisti ama ben yoktur diye onemsemedim hc ogrendigimde 2 aylik gebeydim. Kac doktor gezdgimi bilmiyorum. Kac kere yikildgimi yandgimi bilmiyorum.. her gttgim doktor 2 tanesinin sonlanmasini hayati risk tasidgini kendi hayatimin da tehlikede oldgunu bir suru seyler. Esim cok korkmustu bana brsey olucak diye doktorlarin agzindan su soz dökülüyor. Anne olduğu surece bebek olur. Ki bi kere hamile kalmissin hemde 4uze. Bu arada anne tarfim tamamen ikizdr benim. Neyse ben son ana kadar direndim. Ama olmadi basaramdim 2 tanesi sonlandi sonra diger 2 sde normal dogum gbi dusuk yaptim 5 gun normal dogum sancim btmedi 5.gun suyum geldi bebekler plesantalar felan filan. Neler hissettgimi neler yaşadığımı bilemezsiniz.. Gebe kalmak icin o kadar ugrastim o kadar caba sarf ettimki inancim sonsuzdu rabbime. Biliyorum olucakti. Ama düşük yaptigim gün tum benliğim herşeyim gtti benden o hastaneden nasil çıktığımı nasil kurtaj oldğumu bilmiyorum.. Hc isyan etmedim rabbime. Allah verdi Allah aldi nasip böyleymiş dedim. Dik durmya çalıştım hep. Direndim dyandim esim en buyuk destekcimdi. Allah razi olsun ondan. Artk doktorlar ne tedavyle ne tedavisiz normaldende olsa gebe kalmami istemiyor yasakliyor ayni seyleri yasamamam icin tup bebekden baska brsey duymuyorum.. Yani elimizde kalan sadece tek sansimizin bize tup bebek oldgunu soyluyorlar. Dusugumun üzerinden bi hfta gecti 12. Haftaya yeni girmistim dusuk yaptgimda bir hafta sonra ruyamda bi kiz bebegi emzirdgimi gordum sabah kalktgimda uzerim ipislak sut kokuyordu sütüm gelmişti artk dha direnemedim dizzlerimin bagi çözüldü oturdum agladim. O süt kokusu bebek kokusu gbi oyle guzel kokuyorduki icim bir kere dha paramparca olmaya yetmisti. Insanlar 1 tanesinin acisina dyanamazken ben 4unun acisina vebaline nasil dyandgimi yazamam buraya yasamayan bilmez. Kac kere yandgimi bilmiyorumm.. Neyse dusukten sonra butun doktrolarla iliskimi kestim. Bir sure hc brsey dusunmek istemedim zaten 6 ay korunmam gerekiyormus ben pek uymadim ama vucudumu cok iyi taniyordum artk. Yumurtaladgimi cok iyi anladim kendi kendime.. Hayret icindeydim.. bir gun sonra emin olmak icin doktora gttgim de ayni hissettgim gbi sagda ve solda yumurtam vardi ikiside 17 16 mm arasiydi ama ben korunmaya devam ettim. Ilk 3 ay korundum. Sonra saldim ama hani insan umid eder ya. Ben edemedim. Bilmiyorum belki ayni seyleri yasamktan korktum. Belki evlatlarimi hissedemedgim icin korktum.. Neyse Eylulun 19unda dusuk yapali tam 1 sene olmus oluyor. Meleklerim cennette 🤲 Bu surecte bir cok agir sozle incindim esimin ailesi tarfindan cok kirildim cok incindim.. yeri geldi hc gorusmedim yeri geldi hc gtmedim. Onlardan uzak kalmak icin.. Ise basldim markette. Fakat ise baslamdan 1 ay icinde surekli ruyamda bir kiz bebek goruyorum fakat bebegimi tum insanalrdan sakliyorum posete koyuyorum valize koyuyorum nazar olmasin diye elimden geleni yapiyorum kimseye gostermiyorum. Ama kucagima alinca o kadar guzel guluyorki ama benim aklima hamile oldgim asla gelmiyor.. cunku doktora gtmiyorum nerden olsun diyorum hep. Ise basladim çünkü 1 sene calisip tup bebek parasi biriktirip saglikli bir gebelik elde edip evladimi kucagima almak istiyordum. Ama bu yazdgim surecte secdemi hc birakmadim ben duami ettim gece yarilari kalktim agaldim rabbime derdimi anlattim istedim ol dersen olur rabbim nasip eyle kucagima ilk alacagim hayrli saglikli bir sekilde zamani geldiginde kiz bebegim olsun diye cok yalvardim. Seccademde buyuk bir kiz bebek corabi kucuk bir tanede erkek bebek corabi hep onlarla namazimi kaldim avuçlarımin icine alip hep dua ettim.. Rabbime o kadar yoneldim ki normalde biraz asabi yapim vardr.. hc br yasadgimi unutamam.. Beni taniyanlar sana ne oldu nasil yasadgin herseye ragmen bu kadar sakin kalabiliyorsun pskiyatrye mi gdyorsun sakinlestrcimi aliyorsun diye sucladilar hep beni.. Aslinda ben sadece rabbime yoneldim.. ona guvendim ona inandim. Rabbim bana oyle bir sabir verdiki ben bile kendime hayretle baktim çoğu zaman rabbime şükürler olsun🤲 Ise basldgimda sabah 8 aksam 10 calisiyoruz hep boype bi halsizlik hali kasada uyuya kaliyorum bolge muduru uyandryor ama benim aklima hc hamile oldgum gelmiyor tabi ful cektgim icin yorgunluktandr diye dusunuyorum. Ama esim bana 1 aydr test yap diye tutturdu. Ama ben de de oyle bir huy var tedavi gorurken bole gunim gelsede gecsede test yapma gbi bir huyum yoktur. Yapmadimda ama esim anladi onceki gebeligimdeki gbi anladi.. Neyse cok uzattim kusura bakmayin insan yazarken ayni seyleri yasiyor tekrardan.. Calisiyorum calisrkn telefonim caldi gecen yil tedavi gorurken ordaki hemsireyle arkadas olduk normaldende görüşüyoruz birbirimizi cok sveriz instgramda bi ozel hastane tup bebek cekilosi yapiyormus hazran ayi icin bir ciftin tup bebek ilac masraflarini karsiliyor yani biz sadece transfer parasi oduryormusuz bana o cekilise katil dedi. Hastane istanbulda. Bende hc umud etmeyerek 1 tane yorum attim. 2 gune aciklanacak ama cekilis sonucu. Neyse ben calisiyorum. Esimede anlattim durumu boyle bir cekilise katildim diye oda hc umud etmedi. Cunku maddiyat olarak zor durumdaydik ozelde tup bebek 16 17 bin arasi o parayi biriktirmek icim gece gunduz calismak istedim. Neyse 2 gun sonra telefonum caliyor hemsirem instaya bak hemen diyor girdim baktim cekilis bana cikmis.. ben sok tabi soktan bir sure cikamadim salaklastim boyle bir tuhaf oldum sayfa mesaj atti. Cumartesi icin on görüşmeye cagriyorlar. Esimde ailesine soylemis aslinda ben soylemesini hc istemedim. Cunku dha 2 ay bile olmamisti dusuk yapalı kv olucak kadin bana benim oglumun cocugu oluyor senin cocugun olmuyor demisti bu yuzden hc bir beklentim yoktu onlardan ki esimde istedgine pisman oldu vermediler 7 bin tranfer parsi lazmmis iyikide vermediler yarin obur gun lafini yaparlardi. Neyse biz cumartesi gunu icin istanbula gorusmeye gttik hastaneye. Ben doktra durumumi anlattim. Ise girdigimi ekim ayindan once deneyemeyecegimi biraz oara biriktirmem gerektgini eger bu firsati bana ekim ayinda tanirlarsa ekim ayinda denemek istedgimi soyledim. Doktorum cok anlayisli biri cikti Allah razi olsun ondan. Gprusmeye gtmeden bir kac gun once lekelenmistim.. devami gelemmisti ayni onceki gebeligimdeki gbi yerlesme kanamasiymis ama ben yine gebe oldgumu dusunmuyroum duzensiz oldgu icin az az geliyor sökülemiyor saniyorum çünkü doktora bu durumuda soyeldim tarlusal istedgimi belirttim.. oda muayene edeyim kafanaa gore tarlusal icme dedi. Catala ciktim muayene olmak icin catlla hayat arkadasi gbiyiz cikmasam eksik hissederim kendimi mağlum muayene basladginda kucucuk bir kese oldgunu gordu doktorum. Sanirim gebesin kucuk bir kesen var bak dedi bana bende sacmalamayin birol bey dedim nerden olsun dedim. Kisttr miyomdur aklima gelen herseyi saydim oda bana 4uze gebe kalmis biri olarak 4 kese gormus birisin kesenin ne demek oldgunu biliyorsun bak bakim neymis dedi kan ver dedi beni haberdar et dedi. Neyse biz gorduk ama inanmak da zorluk cekiyroum ben esim ben biliyordum diyordum sana diyip duruyor. Neyse istanbuldan dondugumuzda saat 1600 gbiydi heralde ozel labaratuvar kapanmis cumartesi oldgu icin. Kucuk bir ilcede oturuyoruz ilcedeki hastaneye gttik hafta sonu oldgu icin kan alamadilar. Eczaneden hemen 2 test aldim.. eve geldim birini yaptim hemen cikti. Sonra suyu bol bol ictim ikinciyide yaptim oda hemen cikti.. diger gun doktora gttim. Ilcedeki beni adam akilli muayene bile etmedi dis gebelik olabilir dedi direk asagya in kan ver dedi brsey demedim ama cok gerildim. Kan verdim ise gttim. Diger gun sonucumu alamaya gttgimde tam 1.5 aylik bir deger vardi. Ayni sekilde doktor beni yine adam akilli muayene etmedi. Kurtaj olman lazm dedi. Agzima geleni saydim.. elimden gelen her yere sikayet ettim nerdeyse 4 aydr ugrasiyorum ama sonunda doktoru ilcedeki hastaneden gonderdim. Sanki ben her istedgimde hamile kalabiliyormusum gbi saglikli olan seyi kurtajla almak istedi adam resmen neyse o sinirle ciktim merkezdeki ozeldeki doktorumu aradim abna randevu ver demedim direk yarin sabah geliyorum sabah 9a beni skstr dedim.. gttim ve kesemi yine gordum🤲 nasil agaldgimi anlatamam.. 1 hafta sonra tekarr gttik esimle kalp atışını duyduk neler hissettim inanilmaz.. Onun bana kendiliginde geldigini .. rabbimden cok istegimi yalvardgimi her gece dualarla uyudgumu hc secdeden kalkamdgimi bilirim. Nazmaimi bitirir. Yine secdeye kapanip dilerdim isterdim hc terk etmedim secdemi rabbike hep yalvardim beni kudretinden rahmetinden baska kimseye muhtac etme diye etmedi yuce rabbim verdi🤲 Gebe oldgumi ogrendikten sonra isi biraktim. Agir kaldriyorduk cunki... surekli ruyamda erkek bebek goruyorum. Gozleri annem gbi masmavi.. hep istedgim gbi. Esimle bizim gozlerimizde yesil ela arasi.. ya anneme ceksin ya bizden alsin derim hep.. ruyamda erkek bebek gordugumde seyini bile gordugimden dolayi hep oglum olcak hissine kapildim.. ama esim hep kiz dedi kiz tutturdu ben biliyorum kiz dedi ruyamda gordum erkek dedim olsun ruyalar tersinedr kizdr o dedi. Doktora gttigimde oturuyordu bacaklrini kapatmis doktor bey cayi kahvesi eksik demisti🤣🤣 gostermedi seyini🙈 Sonra bi hafta sonra tekrar gttim doktor bakti kizin olucak dedi ben mal gbi kaldim tabi eminmisiniz hocam yanlis olmasin iyi bakin degsmesin sonra dedim oda sakin ol kizim iyimiein oyuncak bebekmi bu surekli cinsiyeti degssin dedii🤣🤣🙈 Simdi bir prensesimiz olucak 20+4 gunluguz bugun. Demem o ki Rabbime yonelin isteyin gonulden isteyince dileyince olmayacak hc brsey yok.. Rabbim ol derse olur. Bu arada cekislisi baskasina verdik.. insallah onunda yuzu gülmüştür. Rabbim isteyen dileyen herkese nasip eylesin. Ben ilk ogrendgimde meleklerime kardes geldigini onlara benzedgini onlar gbi guzel onlar gbi cennet kokacagini ogrendginde gozyaslarima engel olamadim her zaman dualarimdasiniz unutmayin isteyin rabbim isterse hersey olur o sonsuz kudret merhamet sahibi Rabbime şükürler olsun🤲🐣 Rabbim isteyen herkese nasip etsin.
Okurken gözlerim doldu Allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin inşallah benzer bir hikayem var benim de kim bilir ne hikayeler var.

X