Sizin fikirlerinize ihtiyacim var

Tamam123

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
8 Mart 2017
5
0
26
Herkes iyi geceler sizlere anlatıp rahatlamak istedim yardımcı olursaniz sevinirim benim kendime guvenim hiç yok tek başıma hiçbişey yapamıyorum cok kötüyüm hergün ağlıyorum işe baslamak istiyorum ama onuda beceremiyorum kendi başımıncaresine bakamıyorum tek başıma dışarı bile çıkamıyorum kendimi cok kasiyorum güzel bir meslegim var birkac kere iş gorusmelerine gittim deneme surelerine zor gittim daha fazla dayanamadım evden dışarı çıkamıyorum iş bulupda gidicem diye çok korkuyorum cevremde kendi ayaklarinin uzerinde durup ise giden kadinalra ozeniyorum ama yapamiyorum nolur fikir verip yardımcı olun

Herkes iyi geceler sizlere anlatıp rahatlamak istedim yardımcı olursaniz sevinirim benim kendime guvenim hiç yok tek başıma hiçbişey yapamıyorum cok kötüyüm hergün ağlıyorum işe baslamak istiyorum ama onuda beceremiyorum kendi başımıncaresine bakamıyorum tek başıma dışarı bile çıkamıyorum kendimi cok kasiyorum güzel bir meslegim var birkac kere iş gorusmelerine gittim deneme surelerine zor gittim daha fazla dayanamadım evden dışarı çıkamıyorum iş bulupda gidicem diye çok korkuyorum cevremde kendi ayaklarinin uzerinde durup ise giden kadinalra ozeniyorum ama yapamiyorum nolur fikir verip yardımcı olun
Merhaba.benim size tavsiyem kesinlikle işe.başlemanızla birlikte gireceğiniz ortamla ilgili hiçbir şey düşünmemeniz.emin olun ki bir gülümseme her şeyi halleder.işten korkmayın zamanla muhakak öğrenerek gelişecektir iş hayatınız ve işe başladığınızda yalnız bırakılmaktanda korkmayın.varsın en kötü ihtimal arkadaşsız kalın işinize odaklanmış olursunuz.eğer bu adımı şimdi atmazsanız ileride çok pişman olursunuz.o yüzden hiçbir şey düşünmeden harekete geçin.

yorumunuz icin Teşekkür ederim dediklerinizi yapamaya çalışıcam o adımı atmaya çalışıcam benim sorunum kendi başımın çaresine bakamamak tek başıma birsey yapamamak dışarı bile çıkamıyorum inşallah bu sorunu atlatirim

Son düzenleme:
X