Sizin Kese Boyutunuz Nedir?

ssver

Üye
Kayıtlı Üye
25 Ekim 2022
21
7
24
Bir düşüğüm oldu. 6 hafta 4 günde kese boyu 6 mm idi. Bu oran çok mu küçüktü o yüzden mi düştü? Sizin kese boyutunuz nedir? Veya ideal kese boyu nedir?

Kuzum şimdi benimkine baktım. 4 hafta+6 günde kese 11.14 mm, 6hafta+5 günlükte kese 23.59 mm.

6 mm ile bana 4 haftalık filan demişti doktorum. 5+2de 11 mm
6+2de 20 mm üzeriydi kalp atışı duyduk 6 mm yakın bebek vardı.

Merhahaba 6+0 da kalp atışını duyduk ama bebeğin boyutu 3.68mm doktor birşey demedi 6 mm yazıyor internette bir sorun teşkil eder mi anlıyorsanuz ultrasyon görüntülerime bakar mısınız

Eklentiler

• IMG_8716.jpeg
    IMG_8716.jpeg
    84,5 KB · Görüntüleme: 28
  • IMG_8717.jpeg
    IMG_8717.jpeg
    84,1 KB · Görüntüleme: 28
Merhahaba 6+0 da kalp atışını duyduk ama bebeğin boyutu 3.68mm doktor birşey demedi 6 mm yazıyor internette bir sorun teşkil eder mi anlıyorsanuz ultrasyon görüntülerime bakar mısınız
Düzenli büyümesi önemli. Mmler çok minik zaten. Kıyaslamak doğru olmaz.

Merhaba son durumunuz nedir ?
merhabalar. aslında kesede haftasına göre küçük olma durumunsık görülebiliyor ama örneğin bir hafta sonra 1 haftalık büyüme gerekiyor. benimki hem küçüktü hem de yeteri kadar gelişmiyordu. sizinki sadece küçükse endişe etmeyin geç döllenme olabilir

merhabalar. aslında kesede haftasına göre küçük olma durumunsık görülebiliyor ama örneğin bir hafta sonra 1 haftalık büyüme gerekiyor. benimki hem küçüktü hem de yeteri kadar gelişmiyordu. sizinki sadece küçükse endişe etmeyin geç döllenme olabilir
Yani olumsuz mu oldu 😔

Merhaba yazınızın üzerinden 2 ay geçmiş neredeyse benim de Şuan 5+2 haftalık kese boyutu 11.04 mm normal mi acaba ? Çok stres yapıyorum daha önce bir düşüğüm oldu gelişmediği için

Merhaba yazınızın üzerinden 2 ay geçmiş neredeyse benim de Şuan 5+2 haftalık kese boyutu 11.04 mm normal mi acaba ? Çok stres yapıyorum daha önce bir düşüğüm oldu gelişmediği için
Aynı günde aynı boyut ölçülmüş sizle benim. Benimki şükür 2.5 yaş olmak üzere

X