sizinde fikriniiz almak istedim kızlar.kafam karıştı

serçecik

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
1 Ekim 2007
1.710
21
bilenler bilirler korunma olayı benm için kabusa dönüştü ..spiral taktırdım enfeksıyon oldu cıkarttırdım..3 aylık iğnelerı doktor önermedı.eşim zaten korunmuyor:kızgın:emzırıdıgım için hap kullanamıyordum ki doktorumla görüşene kadar..bana dogumkontrol hapı önerdi.emziriyorum dedım
bebgın büyümüş artık anensi bı sorun olamz dedı..sadece sütle beslemıyorsan sorun yok dedı..hatta ebe arkadasın biriside böyle söyledı ama kararsız kaldım ..ama bu şekilde süreklı hamıelmıyım acaba stresı ıle,ilkel yöntemlerle korunma ile nereye kadar gidecek bilemıyorum..lütfen yardıme din..sizin doktorlarda 6 aydan sonra hap kullanabılrıısnız dedimı..

canım bir yöntemi seçmelisin doktor hapa müsade ediyorsa kullanabilirsin malum çoğumuz bu kadar küçük bir bebek varken ikincisini kaldıramayız bi talihsizlik yaşamadan önlem almalısın

evet ediyor..zaten 6 aydan sonra sütün kalıtesı düşer sadece aklışkanlık odlugu için emer bebek dedi..ben karar veremedım..ama böyle giderse başlayacagım..

evet ediyor..zaten 6 aydan sonra sütün kalıtesı düşer sadece aklışkanlık odlugu için emer bebek dedi..ben karar veremedım..ama böyle giderse başlayacagım..

yurt dışında emzirirken annelere doğum kontrol hapı veriyorlarmış hemde 40 ı çıkınca farklımı bilmiyorum ama kullanılıyor istersen bir doktora daha danış emin olunca kullanmaya başlarsın

tamam canım insallah bı sorun cıkmaz..her ay bu stresi yaşamaktan bıktım artık...arkadaslar yakın zamanda doktora gıdecek olan varsa sorabılrımı..internette net bır bılgıye ulasamadım..

bence en güvenilir yol hiç görüşmemek geceleri :))

delikafaduldendelikafaduldendelikafadulden
bizim çocuk gece bekçisi zatenlülülülülülü
serçecik sende bendensin bana metal vs. alerji yapıyo bu yüzden sprali hiç düşünmedim oda yapabilir diye hao kullanmaya başlarsan bana da ismini bildirir misin

ginera bildiğimkadarıyla en iyisi..yani okunuşuyla yazdım ..çok kullandım şu an kullanmıyorum kullanırsam ondan alırım kilo falan yapmıyo

dr banada önermedi ve bende spiral taktırdım benim dr emzirme olayım bitesiye kadar hapı önermedi sonuçta sütün kalitesi ile alakası yoki ilacın içeriği süte geçiyor ...ilaç sütün kalitesini bozmuyorki sonuçta göğsünden su bile emmiş oplsa bebek o suya bile ilaç içeriği geçmiş oluyor bence sen başka bir çözüm düşün derim..

X