slm

saygan

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Mayıs 2010
42
1
ARKADAŞLAR;14 haftalık gebeım gecen haftaya kadar agrısız sızısız cok rahat bır gebelık gecırdım.fakat gecen hafta kanamam oldu dusuk tehdıdıyle hastanede tedavı gordum.suan evdeyım yatarak gunlerımı gecırıorum ancak karnımda bi şişlik ve kasıklarımda agrılarım oluo progestan kullanıorum acaba ilaçmı yapıo anlayamadım bana bu konuda bılgı verebılecek olan varmı

canım çok geçmiş olsun. düşük tehdidi olduğuna göre kanaman çok olmuş heralde. bol bol istirahat et. sakın kendini yorma ve tabi dua et. sonuçta nasibi varsa yaşıcak büyücek gitcek. benim de 8. hafada kanamam olmuştu ama yoğun değil azdı. doktora gidip kalp atışlarını görünce rahatlamıştık. tabi hala bende endişeler var. endişe derken herhangi bi sorun yok ama yine de tedirgin oluyor insan. ama düşen bebek herzaman sağlıksız olduğu için düşer tabi bizde bi rahatsızlık yoksa. umarım hayırlısıyla doğarlar. ben de 14 haftalığım şuan.

tesekkur ederım canım 16 olduk sıkı ıstırahatteyım ama ara ara sancılaar var ama tehlıkenın olmadıgını soyledı dr. bende anlamıs deılım neyın nesı bu agrılar kazasız belasız bebegımızı kucagımıza almak dılegıyle...

X