Bebek Beslenmesi Sma mama kilo aldırıyormu kullananlar yazabilirlermi

Bebek Beslenmesi, Ek Besin Önerileri, Mamalar, Anne Sütü, 3 yaştan büyük çocukların çok yeme ya da yememe, obezlik, iştahsızlık, okulda beslenme, beslenirken dikkat edilecek konuların yani her türlü yeme problemlerinin paylaşıldığı alan.

aysmslkc

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
30 Temmuz 2020
1
0
25
Merhaba bebeğim 3 aylık ve kilosu ve bıyu geriden geliyo biraz emziriyorum ve sma mama tavsiye ettiler kilo aldırıyormuş kullanan varmı kilo aldırıyor mu veya başka bi önerisi olan varmı şimdiden teşekkürler

A aysmslkc Canm ben emzirmedigim icin mama kullaniyorz sma da cok killandm hami kilo alimi normal gayet iyi diyolar tabi sadece sma icmiyo hipp flan da kullaniyorm

Merhaba bebeğim 3 aylık ve kilosu ve bıyu geriden geliyo biraz emziriyorum ve sma mama tavsiye ettiler kilo aldırıyormuş kullanan varmı kilo aldırıyor mu veya başka bi önerisi olan varmı şimdiden teşekkürler
Benim kızım doğduğundan beri sma kullaniyor. 18 aylık şuan. Kilo alımı hep normaldi. Diğerlerinde kabız yada ishal oldu. Bununla devam ettik biz..

Herkese selamlar, elimizde ihtiyaç fazlası, yeni tarihli (son kullanma tarihi 2022 yılı olan), 800 gramlık büyük kutularda, 3 kutu SMA OPTIPRO 1 (0-6 AY) bulunmakta. Piyasa fiyatının altında bir fiyata verebilirim. İhtiyacı olanlar mesaj atabilirler.

X