smear testi sonucu

Tubiiiiif

Üye
Kayıtlı Üye
9 Haziran 2022
89
33
31
Kızlar test sonucuma bakarmısın anlayan varsa birseyler görüldüğü diyor tam anlayan varsa bana yardımcı olabilir mi
Screenshot_20231214_165526.jpg

Araştırdım İnternet içim sıkıldı efhanladım korkuttum açıksa ben yanlış anladım kötü birsey mi anlamdım ya lütfen bir bakın

Enfeksiyona bağlı bazı hücresel değişiklikler var diyor sanırim.Class 2 den kastı iyi huylu anlamında olabilir.Yani sonucunda kötü bir şey görünmüyor bence.Simdi biz ne desek yanıltıcı olabilir.Sonucta doktor değiliz.Ama şunu size kesin söyleyebilirim.Malign kötü huylu anlamına geliyor yani kanser.Sizde yoktur yazmislar.Bazı terimleri biliyorum.Biyoloji dersinde çok görmüştük sağlık terimlerini.

Class 2 iyi huylu hücreler olduğunu fakat enfeksiyon olduğunu gösteriyormus.Class3, 4,...gittiği zaman..Kanseri tetikleyen anormal hücreler oluşuyormus.Sizinki class2 iyi huylu hücreler kötü gorunmiyor bence.Siz kesinlikle doktora tekrar gidin, sonucu gösterin sizi yaniltmayayim..

Enfeksiyona bağlı bazı hücresel değişiklikler var diyor sanırim.Class 2 den kastı iyi huylu anlamında olabilir.Yani sonucunda kötü bir şey görünmüyor bence.Simdi biz ne desek yanıltıcı olabilir.Sonucta doktor değiliz.Ama şunu size kesin söyleyebilirim.Malign kötü huylu anlamına geliyor yani kanser.Sizde yoktur yazmislar.Bazı terimleri biliyorum.Biyoloji dersinde çok görmüştük sağlık terimlerini.
Çok teşekkür ediyorum gidicem yakın zamanda doktora

X