Soğan kürü ile adet olup çocuk sahibi olmak

Almila Nur

Üye
Kayıtlı Üye
27 Ocak 2020
25
1
26
Merhaba öncelikle
Ben soğan kürünü adet olmak için kullandım 46 gündür adet olmuyordum
Beş gün kullandıktan sonra adet oldum bugün 2. Günüm adetimin
Şuan çocuk istiyorum tekrar soğan suyunu ne zaman başlamalıyım acaba bu konu hakkında bilgi sahibi olanlar var mı yardımcı olabilir misiniz ?

Bende aynı durumdaydım, 36 gümdüe olmuyordumz 2 gün içtim 3 gün oldum adet. Şimdi ne zaman bidaha içmeliyim bende bilemedim. Bize yardımcı olacak biri yok mu??????

Bende aynı durumdaydım, 36 gümdüe olmuyordumz 2 gün içtim 3 gün oldum adet. Şimdi ne zaman bidaha içmeliyim bende bilemedim. Bize yardımcı olacak biri yok mu??????
Ben de tam bilmiyorum ama burda okuduğuma göre bir kere daha adet olacaksın ve ondan sonra ki adet tarihine 10 gün varken beş gün daha tekrardan kullanacaksın ama adetlerimiz düzensiz olduğu için o adet tarihimize 10 gün kalayı nasıl hesaplıycaz onu bilmiyorum
Gebelik mi istiyorsun sende

Bende istiyorum evet ben simdi bu adet bitminden bir sonraki adet tarihine 28 günşül periyoda uygun 10 gün geri sayacagım hangi güne denk geliyorsa içeceğim yine

Bende istiyorum evet ben simdi bu adet bitminden bir sonraki adet tarihine 28 günşül periyoda uygun 10 gün geri sayacagım hangi güne denk geliyorsa içeceğim yine
Evet canım beş gün içeceksin diye biliyorum herkes farklı farklı yazmış burda sen okudun mu diğer konuları

Evet canım beş gün içeceksin diye biliyorum herkes farklı farklı yazmış burda sen okudun mu diğer konuları
15 gün içilecek diye okumuştum, ben tüm konuları okudum resmen gynositol kullanıyorum sabah akşam onu da bir defaya düşürcem. Adet gecikmesi sebebi olabilir bilemedim artık neden böyle simdi ovu testi de yapcam bu ay sende denemelisin

İlk soğan kürünü adet bittikten 7 gün sonra 15 gün boyunca kullanacaksın
Üstüne bir kere adet olacaksın
Sonra ki adetine 10 gün kala beş gün soğan kürü yapacaksın
Benim anladığım bu valla o kadar karışık ki kafa karışıyor herkesin vücudu farklı tepki veriyor kimisi 15 gün kullanıyor hamile kalıyor kimileri iki üç defa kür yapıyor ondan sonra hamile kalıyor
Ben şimdi bal tarçın çörek otu kürü yapıyorum
10 gündür bakalım 2 gün daha yapıp bırakacam
2 gün sonra da yumurtlama günüm ovulasyon testim var o gün kullanıcam bakam o gün yumurtlama olacak Mı adetim düzensiz olduğu için yumurtlama günü de telefondan indirdiğim uygulamada ki tarihle uyuşmuyor yaa

Benimde teldekiyle uyuşmyoe ama bu soağn suyu 15 günden fazla yapılmamalıymış. Rahim duvarını incelttiğinden riskliymiş sizde. Dikkat edin kullnırken

Gebelik oldu mu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…