Gebeliğe Hazırlık Sogan kuru ve bal tarcin corekotu ve maydonoz

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Kayra2021

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
14 Mayıs 2017
1.806
2.078
Tecrubeli arkadaslar lutfen yardim edin. Bu ay sogan kurunu yapmaya karar verdim. Onun yaninda bal tarcin corekotu ve maydonoz sut buharinida yapayim diyorum bi zarari olurmu yoksa hepsini ayri ayri zamanlarda mi yapmak gerekir????

Tecrubeli arkadaslar lutfen yardim edin. Bu ay sogan kurunu yapmaya karar verdim. Onun yaninda bal tarcin corekotu ve maydonoz sut buharinida yapayim diyorum bi zarari olurmu yoksa hepsini ayri ayri zamanlarda mi yapmak gerekir????
Canim kurleri ayni anda yapmak sakincali ve zararli diye biliyorum

Mide sorununuz varsa bal ve soğana dikkat edin bende gastrit var soğan kurunu 1 kez yaptim ictim ölüyordum mide sancısından

Canim kurleri ayni anda yapmak sakincali ve zararli diye biliyorum
Oyle mi diyorsun canim bende emin olamadim bi sorayim dedim iste. On ay oldu kist ve miyom cikti beni hamile kalamama korkusu sardi falan iste..

Mide sorununuz varsa bal ve soğana dikkat edin bende gastrit var soğan kurunu 1 kez yaptim ictim ölüyordum mide sancısından
Bildigim bi sorun yok simdilik ama yinede ac karna degilde yemekten bir saat sonra iceyim diye dusunuyorum sogani. Ac karna icim almaz gibi hissediyorum cunku.

Oyle mi diyorsun canim bende emin olamadim bi sorayim dedim iste. On ay oldu kist ve miyom cikti beni hamile kalamama korkusu sardi falan iste..
Canim hepsinin bi siralamasi var sanirim netten arastirablrsin ben de yanlis yonlendirmeyeyim ama ayni anda cok kür yapmak zararli bunu blyorum

Canim hepsinin bi siralamasi var sanirim netten arastirablrsin ben de yanlis yonlendirmeyeyim ama ayni anda cok kür yapmak zararli bunu blyorum
Sagol canim insallah zarari olmaz bugun adetin ikinci gunu bal tarcin corekotu na basladim 10 gun yapacam sogana da bittikten sonraki ikinci gun baslayacam iste bide preseed jel aldim. Bunlari yapcam bu ay sut maydonoz buharini yapmayacak gibiyim kismet artik ;(

Canm hepsi ayni anda olmaz diye biliyorum biri bittikten sonra oburu oluyo bende bal corekotu tarcn yapiyom bir aydr adetim gecikmisti uc defa test yaptm negatif ckti bende stresten olduguna karar verdim iki uc damla geldigi gibi bal corekotuna basladm ve sabah resmrn sokuldum hemde agrsz sancsz umarm duzene girerdd bu ay tutar cok umutluyum

Canm hepsi ayni anda olmaz diye biliyorum biri bittikten sonra oburu oluyo bende bal corekotu tarcn yapiyom bir aydr adetim gecikmisti uc defa test yaptm negatif ckti bende stresten olduguna karar verdim iki uc damla geldigi gibi bal corekotuna basladm ve sabah resmrn sokuldum hemde agrsz sancsz umarm duzene girerdd bu ay tutar cok umutluyum
Insallah tutar ben onceki ay yaptim ikisini birlikte bir kerede sut maydonoz yaptim.. kimsayasal gebelik gecirdim bunlari yaptigim ay tamamina ermesede ilk defa cift cizgi gordum. Simdide maca tozu aldim bu ay onu deneyecem.. :KK66:

Maca tozu ne canm
Valla bende yeni gordum hormonlari duzenliyormus hem kadin hem erkekler icin faydali mis falan diye okudum oylelikle siparis ettim.. sadece bebek icin degil saglikli yasayanlar sporcular falanda kullaniyormus enerji veriyormus falan...

X