Soğan Kürü

CloudCloud

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Nisan 2022
487
135
32
Arkadaşlar aranızda soğan kürü kullanıp hamile kalabilen oldu mu. Uzun zmndır bebek düşünüyoruz bütün testlerimiz normal çıktı ama hala olmuyor 😕

Ben sadece bir gün içtim devam edemedim gece midemde öyle bir yandı ki sabaha kadar uyuyamadım devam etmedim

Bend3 başlayacağım çok duydum hamile kalanlar olmus denemekten zarar gelmez umarım Allah nasip eder 🙏🥰
İnşallah ya dün doktora gitmiştim de çok da ağrım vardı enfeksiyon varmış ilaç verdi dedm bunlarla beraber soğan kürü de yapsam olur mu die hiç bi sorun olmaz hatta faydası olur hem enfeksiyona hemde gebeliğe dedi

Hanımlar iyi akşamlar bende bebiş düşünüyorum bu ay ovulasyon testi aldım ama ilk günden beri koyu neden acaba

Eklentiler

• 20230107_234904.jpg
    20230107_234904.jpg
    116,3 KB · Görüntüleme: 63
Arkadaşlar aranızda soğan kürü kullanıp hamile kalabilen oldu mu. Uzun zmndır bebek düşünüyoruz bütün testlerimiz normal çıktı ama hala olmuyor 😕
Hamile kalamadım ama soğan kürü yaptığım ay ovülasyon testlerimde pik gördüm. Bir sonraki ay yine gördüm. Bir daha da olmadı zaten. Yani içeriyi temizlediği doğru.

Siz nasıl kullandınız acaba kürü
Adetim bitti 6.günde.
8.gün küre başladım. Sabah ve akşam yemeklerden yarım saat önce teze taze yaptım içtim.
15 gün kullanmak gerekiyor ama ben 13.günde regl oldum.
Yani soğan suyu yeniden adet söktürüyor ve içinizi resmen temizliyor. Yoğun ve pıhtılı bi regldi. O ay yumurtlama gördüm. Benim kistlerim çoktu. Sanırım onlar gitti ve yeni bi yumurta büyüdü. Ben buna bağladım.

Adetim bitti 6.günde.
8.gün küre başladım. Sabah ve akşam yemeklerden yarım saat önce teze taze yaptım içtim.
15 gün kullanmak gerekiyor ama ben 13.günde regl oldum.
Yani soğan suyu yeniden adet söktürüyor ve içinizi resmen temizliyor. Yoğun ve pıhtılı bi regldi. O ay yumurtlama gördüm. Benim kistlerim çoktu. Sanırım onlar gitti ve yeni bi yumurta büyüdü. Ben buna bağladım.
Anladım canım bende enfeksiyonda varmış hatta çok ilerlemiş bebiş için olmasa da onun için kullanayım olmazsa nasip belki de gebelik içinde faydası olur☺️

X