Gebeliğe Hazırlık Soģan suyu Testere dişli aslan pencesi

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Zeytinyaginda bekletilmis kuru incir ..
Sogan suyu
Testere disli aslan pencesi
Bunlari icip kisti olusan kimse oldumu arkadaslar .
Daha önce doğum kontrol hapıyla var olan kistim büyüdü yanında da Bi adet oldu göğüsümde de bikaç tane minik oluştu. Adet de 10 gün gecikt. Soğan kürünü 2 gün tam 3.gün sabah içtim adet oldum bütün kistler im de gitmişti

Cok sevindimm senin adina . Sogan suyu faydali o zaman kist yapmiyor . Ac karnami ictiniz adetten sonce gunde kac kez . Bende ictim sogan suyu ve aslan pencesi doktora gittim kistin var dedi . Ilk defa kist olusuyor . Adet ol gel dedi kist belki gidermis .

• Beğen
Reactions: Eay
Cok sevindimm senin adina . Sogan suyu faydali o zaman kist yapmiyor . Ac karnami ictiniz adetten sonce gunde kac kez . Bende ictim sogan suyu ve aslan pencesi doktora gittim kistin var dedi . Ilk defa kist olusuyor . Adet ol gel dedi kist belki gidermis .
Normalde adetin 7. Ya da 9. Günü başlanıyor 15 gün sabah akşam aç karna. O zamanlar kistim temizlensin ve adet göreyim diye içmiştim adetim geçmişti

Hatta yine kistim var ayrıca hamilelik de istiyorum bu ay kürü denedim bakalım

Benimde kistim var bende hamilelik istiyorum . Adetime 4 gun var simdiden basladim sogan kurune geri iyimi yapiyorum bilmiyorumm

Benimde kistim var bende hamilelik istiyorum . Adetime 4 gun var simdiden basladim sogan kurune geri iyimi yapiyorum bilmiyorumm
Bence adetiniz geçtikten sonra başlayın, eğer hamilelik varsa şu an soğan suyu içmek riskli olabilir. Bi kaç gün geçsin, gönül rahatlığıyla başlayın.
Forumda soğan kürüyle ilgili yüzlerce yazı yazılmış, benim okuduklarımdan aklımda kalan daha çok pko’lu olan kişiler tercih ediyor, adetin ikinci günü veya adet biter bitmez başlanıyor, ta ki yumurtlama oluncaya kadar. Herkesin adet döngüsü farklıdır, ona göre kendilerini ayarlıyorlar sanırım ama yumurtlamadan önce bırakmak gerekiyor diye duymuştum. Etkileri kişiden kişiye farklılık gösterebilir.
Şifa olsun 🙏🏻

X