Mezeler - Ordövrler Soğuk Mezeler

En başarılı bulduğunuz Soğuk Meze tarifi hangisidir?

• Ankete Katılan
    548
  • Anket Kapalı .
Sana oy verenleri telefonun not bölümüne kaydet sonra kopyala buraya yapıştır önüne @ ekle oldu bitti. Burdan birinden öğrenmiştim en kolay yöntem bu gibi geldi bana.
ben teşekkür etiketi yapmıyorum ondan kaybediyorum bence:KK53:
Senin sıkıntın yok cidden:)Ama işte her kategoride belirli tarifler çok oy alabiliyor.Gerçi yılbaşı salatası bilindik değildi ama çok göze çarpıyordu.Yani her seferinde farklı tarifler öne çıkabiliyor.
Bak ben dolmalarda aldım ve cidden o kadar alacağını beklemiyordum.Çünkü benimle yarışan sunumu güzel olan bir sürü tarif vardı.Kk neye nasıl veriyor bazen şaşırtıyor:)
evet kk her kategoride biraz şaşırtıyor insanı. yılbaşı salatası duyduğuma göre kırmızı kullandığı için dikkat çekmiş :deli: ama benim kırmızı hiçbir mutfak aksesuarım yok :KK43:

Nevreste Nevreste hazırlayacak canım :sus:

Müsait değilim etiket postunu hazırlamak için, watzuptan atarsın Nevoşum :KK15:❤️
siz wp görüşüyor musunuz? biz neden görüşmüyoruz Nevreste Nevreste :duduk:

Rica ederim,tebrikler :KK15::KK51:

rica

rica ederim tebrikler :)

Cok ozur diliyerek tanimiyom seni bacim neyine oy verdim kizzz:KK19: yine de yaptiysam helali hos olsun. Yeni yilinda kutlu olsunnn

rica ederim :KK19: tebrikler:KK73:

Rica ederim tebrikler:KK36:

Rica ederim tebrikler cook lezzetli duruyordu ellerine sağlık. ..:sampiyon::sampiyon:

Cok ozur diliyerek tanimiyom seni bacim neyine oy verdim kizzz:KK19: yine de yaptiysam helali hos olsun. Yeni yilinda kutlu olsunnn

Teşekkür ediyorum kızlar ❤️:KK15::KK68:

Orkide_sever Orkide_sever Mercimek köftesi ve yoğurtlu köz patlıcan salatasında oyunuz görünüyor :KK15:
:KK68:❤️

X