şok oldum

bencede tatlıgacıya katılıyorum
herseye ragmen karsısında bi bayan var ona göre konusmasını bilmeli . .

Yuh yaniii.:1shok:.ağzından kaçmış falan değil, resmen yazarak söylemiş..yuhhhh..
Üşenmemiş,çekinmemiş yazmış bi de..:kızgın:
Sakın görüşme kesinlikle..kıraathaneden arkadaşına bile konuşulmaz bu..

aynen canim öyle yapmak lazim....ayrilmak istedigimi söleyince diyoki sen kesin birini bulmusundur....zeka yoksunu iste

Kaleye mum diktir deseydin sen de...Camış mevsimim mi nedir anlamadım ki ben?sempatiksalakcinni

evet bunlar genelde sürüler halinde yasarlar ve mevsimine uygun davranirlar....

kabalık bile yapmış olsan onu demeye hakkı yok.

bende aynisini one söledim.....

bende ona dedim birde 3 kurusluk seyler icin beni tersliyosunya yuh sana..dedigim gibi zeka yoksunu oldugu icin kendisine "3 kurusluk adam" dedigimi zannediyor...agladi, küstü gitti:)))

kusura bakmayin kizlar ama boyle birine ben kocaman bi çüşşş demek istiyorumyasakkelime

okuz demek ne demek ya haddini bildir ona arkadasim birak o kendi denkleriyle dolassin sen ona su aralar tek bi kelime bile etme bence
en hazmedemedikleri onlara hic yoklarmis, hic olmamislarmis gibi davranmak cunku...

şimdi sana iyi yapmışsın desem bi türlü kötü yapmışsın desem bi türlü benimd eduurm sana benziyo çok üzüldüm ama bu şekild etepki vermen benc eçok doğru olmuşçünkü sürekli küfür eden biriymiş ve sen onu defalarca uyarmışsın üstelik onu sinirlendiricek herhangi bir şey de yapmamışsın ya da tahrik edicek yani benimkinin 'öküz'demesi gibi durduk yerde söylemiş oh olsun ona kesin kararlıysan eğer benimki eğer sürekli o tarz şeyle rsöyleyen biri olsaydı bende senin yaptığını yapardım

evet canim cok küfürbaz birisi...ilk basta hiiic öyle degildi ya..3 aydir beraberiz...cok nazikti, düsünceliydi kiz gibiydi resmen ama sonra küfür etmeye basladi...örnegin trafikte birine sinirlendiginde (kadinsa) o...pu derdi...bi arkadasim bunu bastan asagya kadar süzdü ve bu bana dedi ki bu kiz beni nie öyle süzdü, o..pu diecektim oracikta ona dedi....sürekli cinsellik ile alakali konusmaya basladi....bende evlenince yasanir simdi lafini bile etmeyelim dedim....hic iliski olsun demedi, istemedigim hicbiseyi yapmadi simdiye kadar ama konustugu seyler sürekli cinsellikle alakali akli hep orada.. kac kez uyardim benimle böyle konusma tiksiniyorum diye ama yok degismedi hic bir sey...ben onu egitecek degilim, hic olgun brii degilmis..

şimdi sana iyi yapmışsın desem bi türlü kötü yapmışsın desem bi türlü benimd eduurm sana benziyo çok üzüldüm ama bu şekild etepki vermen benc eçok doğru olmuşçünkü sürekli küfür eden biriymiş ve sen onu defalarca uyarmışsın üstelik onu sinirlendiricek herhangi bir şey de yapmamışsın ya da tahrik edicek yani benimkinin 'öküz'demesi gibi durduk yerde söylemiş oh olsun ona kesin kararlıysan eğer benimki eğer sürekli o tarz şeyle rsöyleyen biri olsaydı bende senin yaptığını yapardım

evet canim durumumuz cok benziyor hakkaten..bana dedi ki birde ben seni haketmedim sen hanfendisin...ama baska biriyle evlenirsen cok üzülürüm sensiz yapamam....3 kurusluk lafi olduktan sonra konusmadik birdaha ne msne geldi ne sms yazdi aradi hic birsey......

evet canim durumumuz cok benziyor hakkaten..bana dedi ki birde ben seni haketmedim sen hanfendisin...ama baska biriyle evlenirsen cok üzülürüm sensiz yapamam....3 kurusluk lafi olduktan sonra konusmadik birdaha ne msne geldi ne sms yazdi aradi hic birsey......

Bu laflarla duygu sömürüsüne başlamış kendince.

Uzak durun bence bu adamdan.Çok çirkin okuyunca gerçekten şok oldum.

esmeralda
ben hala aynı düşünüyorum bunun saygıyla ilgisi yok saygı oküz demekle dememekle olmaz ki durumlar karsısındaki davranışlarla olur yani laf arasında öküz demiş falan diorum ya takılmamalı bunlara
ben sevgilime aman sunu demeyim aman su hareketi yapmayayım diye düşünürsem o hiç de doğal bi ilişki olmaz strateji oyunu olur ki evlilik düşündügüm biriyle bu sekilde yürütmek cok daha sıkıcı bi durum
arada olur böyle seyler üzülünedebilir ama cok fazla uzatmaya değmez diyorum cünkü yıpranır insan
o an olduysa böyle bi durum sende tepkini koyarsın ama sadece o anlık günlerce sürdürmeye degmez. :hulya::hulya:

ya öküz yine neyse ama benimki bu aksam bana ne dedi biliyomusunuz....beni spora alistirmaya calisyor...ve bende spor salonuna gidecegime ya eve bi alet almayi düsünüyorum...bizmkine sordum, spordan cok anladigi icin, hangisini alsam sence dedim...bu da bana kafan iyi galiba dedi..bende neden ki dedim ne oldu yanlis birsey mi dedim dedim...s...tir lan dedi bana!!! inanamadim sok oldum....bende ona neler dedim neler basina kalktim herseyi cünki cok zoruma gitmisti...ben senin icin ailemin azarina katladim, senin dedigine bak biliyormusun, hic degmezmissin dedim...bidaha arama sorma beni dedim...sonra off oldu pat diye ben uyyacagim diyip...daha sonra tekrar msne girip, kardesinin cok hasta oldugunu (cok hasta dedigi üsütme ve ates) ve bundan dolayi stresli oldugunu söyledi. bende iyi allah acil sifalar versin yolun acik olsun bu kadarmis dedim..bu yalvarmaya basladi, hic kimseyi senin kadar sevmedim yok cok baglandim sana nolur birakma beni, sana cok aliskin oldugumdan dolayi böyle konusyorum dedi....ve özür diledi....ben seninle görüsmek istemiyorum, seninle niyetim ciddiydi ama sen bitirdin sevgin askin kalmadi artik icimde dedim...sen cantada keklik diye düsündün yok öyle dedim....ben bunu haketmedim dedim...tamam diyor fakat seninle ayrilirsak, ben bidaha kimseyi de sevmem diyor...istemyiorsan yürütmeyiz diyo:)
onu cok kez ikaz etmistim küfürlü konusmalarindan dolayi. ama hep yine yapti yine yapti....bence küfü eden karekterini belli ediyor...pis eyler düsünen cok küfür eder kanimca ve böyle biri ile hayatimi dewam etmek istemyiorum....aramiycam sormuycam sürünsün arkamdan
he bak bu cok sinir bozucu bi durum öküz ile bunun arasında dünya kadar fark var asıl saygısızlık budur işte:eek:lmaz::eek:lmaz:

canım bencede çok abartılacak bişey yok arkadaşa katılıyorum kız kıza konuştuğumuzda bile öküz diyebiliyoruz.tamam hoş değil ama başbaşayken söylenen şeyi abartmaya gerek yok ben ortama göre değişebileceğine inanıyoırum.şahsen bana topluluk içinde kırıcı bi şekilde sinirlenerek söylemiş olsaydı bende çok kızardım.ama başbaşa ve normal bi durumda söylenmişse senin bu durumu abartman hiç hoş değil canım.hem bi düşün iyice.diğer arkadaşlar ayrıl,ayrıl demişler ama ben taraftar değilim.bence burnu iyice sürtsün tamam ama ayrılık boyutuna getirilecek bi durum değil.sonra pişman olan burnu sürten sen olmayasın canım dikkat et.tabi bide şöyle bi durum var her insan aynı değildir sen ayrılık boyutuna getirirsin bi başkası güler geçer benim gibiler burnu iyice sürtsün der.kararı sen ver aman dikkat diyim tekrar ediyim burnu sürten sen olmayasın dikkat et.

+1bayanssulusmile

valla bazen benimde ağzımın ayarı kaçar biraz erkek gibi yetiştim herhalde ondan
lan falan derim manyakmısın derim danam derim kızarsam gıcık derim oluyor arada işte hemen trip yapma
sana hakaret gelen sözler ona iltifat gibi gelir
buna öküz dahil değil tabiki
mesela benim yabancı komşum vardiğer bir komşu lan dedi diye üç gün konuşmamış
bilmiyoki bizde samimiyet belirtisi olabiliyor bu kelme bazen
tabi buda bize medyanın kazıkları

Bu laflarla duygu sömürüsüne başlamış kendince.

Uzak durun bence bu adamdan.Çok çirkin okuyunca gerçekten şok oldum.

he bak bu cok sinir bozucu bi durum öküz ile bunun arasında dünya kadar fark var asıl saygısızlık budur işte:eek:lmaz::eek:lmaz:

asil kendisi s..tirsin gitsin, lafi aynen iade ediyp onu terkediyorum...terk ederkende istedigin olsun, s..tirolup gidiyorum diyip dalga gectim.
bugün msn den, ismimi yazmis ve selamliyor beni. bende aleykumselam yazdim. bidha da yazmadim. yazsada ben ona yazmycam. yani sohbet mohbet edemem ya bunun gibisyile ...zaman gecsin silerim de onu o kim olyuorki, saygisiz seviyesiz...

X