Sokaktan sahiplendiğim kedim hakkında yardim

Evet yaa, sargı yaparken canını acitiyordum, ilaçlı su değiyordu çünkü açık yaraya. Hiç kaçmaya çalışmıyordu bile,kapatıyordu gözünü sıkıca :KK43:
Ya da biri onu sevmek istediği zaman gözünü sıkıca yumup duruyordu acı acı.
Ama şükür geçti o günler, 7 yıldır bizimle, artık yaka iğnesi gibi insana yapışık bir kedi (hala başka insanlardan korkuyor ama aile içinde çok sevgi dolu)
Oy yavrum benim

O cins zaten assirri cool kendi gelip sevdiriyorsa bence isiniz daha kolay fakat onuda anlamak lazim dusunsenize insanlar tarafindan sokaga atilmissiniz ya da korkutulmussunuz.. biraz bekleyin cok yeni henuz alisma asamasinda muhallebi kivamina gelir yakinda
Evet ya insanlar çok acımasız, sahiplenip kısırlaştırma masrafiyla başa cikamadilar sanırım. Barınağa bıraktılar. Neler çekti nerelerde kaldı kimbilir

Once güven bagi olusturun. Ihtiyaclarini duzenli olarak karsilayin. Ince, sevgi dolu bir ses tonuyla sevmeye baslayin. Sesinizle sevin yani once. Kendi sevdirmeye geldigi zaman sevin. Gitmek isteyince saygi duyun. Olta oyuncagi alin, bol bol oynatın. Zaman icinde daha sakin bir kedi olacaktir.

Evet yaa, sargı yaparken canını acitiyordum, ilaçlı su değiyordu çünkü açık yaraya. Hiç kaçmaya çalışmıyordu bile,kapatıyordu gözünü sıkıca :KK43:
Ya da biri onu sevmek istediği zaman gözünü sıkıca yumup duruyordu acı acı.
Ama şükür geçti o günler, 7 yıldır bizimle, artık yaka iğnesi gibi insana yapışık bir kedi (hala başka insanlardan korkuyor ama aile içinde çok sevgi dolu)
Kıyamam ya çok sarılın çok öpün sevin benım yerımede
Ömrü uzun olsun☺️

sizi tebrik ediyorum, çok güzel bir şey yapmışınız, bir canı kurtardınız. Sizin sevginizi mutlaka algılar, belki zamanla daha cana yakın olur, kucak delisi olur, belki de olmaz; sevdirir ama her zaman biraz mesafeli durur. Her kedinin huyu farklıdır, her biri de farklı seviliyor. Zamanla siz de onu tanıyıp, alışacaksınız.

sizi tebrik ediyorum, çok güzel bir şey yapmışınız, bir canı kurtardınız. Sizin sevginizi mutlaka algılar, belki zamanla daha cana yakın olur, kucak delisi olur, belki de olmaz; sevdirir ama her zaman biraz mesafeli durur. Her kedinin huyu farklıdır, her biri de farklı seviliyor. Zamanla siz de onu tanıyıp, alışacaksınız.
Çok teşekkür ederim öyle olucak, gün geçtikçe daha iyiye gidiyor bize olan hareketleri bekleyip göreceğim huyunu suyunu. Alisacagiz birbirimize 🎈

X