SOL KASIK AGRISI , BEL AGRISI , GOGUS AGRISI HAMILELIK VAR MI ?

Kızlar merhaba yine ben 🙈 8 gün doldu çatlatma iğnesi yaptıralı foto ekliyorum sizce var mı ?

Eklentiler

• AEC3E907-0E56-47D3-8F44-F27CA192A946.jpeg
    AEC3E907-0E56-47D3-8F44-F27CA192A946.jpeg
    44 KB · Görüntüleme: 50
Merhaba kızlar benimde geçen ay kimyasal oldu sağ kasikta çok tuhaf ağrı gibi hissetmiştim ama bu ayda aynı yerde ağrım var gibi ama böyle bacakla bitisim yeri hatta bacağım da ağrıyor emin olamadım ağrıyan yer nere sizin nasil

Merhaba kızlar benimde geçen ay kimyasal oldu sağ kasikta çok tuhaf ağrı gibi hissetmiştim ama bu ayda aynı yerde ağrım var gibi ama böyle bacakla bitisim yeri hatta bacağım da ağrıyor emin olamadım ağrıyan yer nere sizin nasil
Canım beni ağrım olmadı göğüslerim çok hassasiyet vardı birde kasik batmasi oluyordu ara ara ama dayanamicak gibi değildi birde sağ gözüm hep seyirdi yerlesme kanamasi oldu ama çok az 4 gün varken yaptırmıştır çıkmıştı stres hiç yapma emin ol bosverdigin an geliyor Allah zamanını biliyor
Birde kirpik karışması olayı var ya bence doğru bende de oldu karmakarisiklar şuanda batıl mi bilmiyorum ama 🤭

Canım beni ağrım olmadı göğüslerim çok hassasiyet vardı birde kasik batmasi oluyordu ara ara ama dayanamicak gibi değildi birde sağ gözüm hep seyirdi yerlesme kanamasi oldu ama çok az 4 gün varken yaptırmıştır çıkmıştı stres hiç yapma emin ol bosverdigin an geliyor Allah zamanını biliyor
Birde kirpik karışması olayı var ya bence doğru bende de oldu karmakarisiklar şuanda batıl mi bilmiyorum ama 🤭
Bende başka hiçbi belirti yok ya maalesef teşekkür ederim sağlıkla büyüsün bebisiniz

Canım benim şuan bu belirtilden bazıları var ben bu konuyu ilk açtığımda yazmıştım daha sonra regl oldum
Şuan ki belirtileri kasik ağrısı göğüs hassasiyeti birde göz seyirmesi var anlamsız bisekilde erken gebelik testi yaptım 4 gün kala çıkınca hemen kan verdim
Merhabalar, benimde adetime 1 hafta kala göz seyirmesi başladı göğüs hassasiyetimde var sizin ne zaman başlamıştı ? Hamilelik ile ilgisi var mı aça göz seyirmesinin

Merhabalar, benimde adetime 1 hafta kala göz seyirmesi başladı göğüs hassasiyetimde var sizin ne zaman başlamıştı ? Hamilelik ile ilgisi var mı aça göz seyirmesinin
Canım valla ne desem bilemedim benim adete 4 gün kala öğrendim 1 hafta varken seyirme başladı ama hep hamileliği yormamaya çalışmıştım bence sabırlı bekle umarım Allahın izni ile nasip olmuştur 😊

Hayırlısı olsun çok sevindim 🥰🥰🥰🥰🥰
merhaba baştan sona okudum yılmadan en sonunda pozitifi görmüşsünüz aynı belirtiler bendede var adete 7 gün kaldı ama beklicem erken gebelik testi aldım 3 gün önce yaparım hayırlı olsun gebeliği olanlar gebeliği bekliyenlerede insallah diyorum

merhaba baştan sona okudum yılmadan en sonunda pozitifi görmüşsünüz aynı belirtiler bendede var adete 7 gün kaldı ama beklicem erken gebelik testi aldım 3 gün önce yaparım hayırlı olsun gebeliği olanlar gebeliği bekliyenlerede insallah
Merhaba kızlar. Bende yaklaşık 1 buçuk haftadır göğüs hassasiyeti bel agrisi baş ağrısı mide bulantısı vardı adetim şuan 2 gün gecikti 4 5 gündür de sol kasigimda hafif batma oluyor ara ara. En son cuma günü test yapmıştım negatif çıktı şimdi ne yapmalıyım sizde son durumlar nedir ?

X