Kontakt Lens solotica topazio yardım???(resimli)

maheen

Kürkçü dükkaninda...♤○□♢♤♧☆☆☆
Kayıtlı Üye
12 Ekim 2014
3.280
1.993
Mrba arkadaşlar biçok konuya da yazdım acil lens siparişi vericem çünkü numaralı kullanyorum ve bugn lensimde yırtıldı solotica yıllık n.c topazio alanlar varmı son serisinden lütfen bana yardımcı olun fikir verin quartzo almaktan vazgeçtim son serisi güzel degilmiş topaziola ilgili bilen varmı bi videoda buldum böylemi duruyor çok açık mavimi duruyor yoksa sağ taraftaki n.c yıllk topaz,soldaki solflex ,
2015-02-22-23-26-57.png
sag taraftaki gibi istiyorum ben kullanan varsa yardım.!!!

Bende hidrocor topazio var, hep ice kullandığım için rengi koyu geldi bana Birkaç hafta önce aldım hiç kullanmadım. istersen yugun fiyata verebilirim ya da başka bi renkle takas yapabiliriz.
Canm sipariş ettim sonra pişman oldum yorumlar olumsuz gelince geri iade ettim şeffaf aldm hıdrocor serisi hoşuma gitmemişti o yuzden n.c istemştim ama iyiki iade etmişim boşa gidicekti param yoksa birde numaralı lens kullanyorm teşekkr ederim teklifin için.

Fotoğraf nasıl ekleniyor ben geçe. Sene aldığım ve maviden soğuduğum topazioları eklemek istiyorum.
Bu sene 17 sene olacak lens kullanalı :-) sophisticden sonra en çok soloticanın NC ler,nden memnunum ama son yıllardaki renkleri beğenmedim pek,
Bugün solflex quartzo sipariş ettim ilk kez, bakalım mavimsi çıkacak mı.
Quartzonun mavimsi olan serisini bekliyorum dört gözle, çok güzeldi o

Ekledim sanırım :-) en üstteki büyük topazioları
Sağdaki mel soldaki de quartzo
Gün Işığında flaşsız çektim. Göz rengim Amber kahve dedikleri renkten. Mecburen kullanıyorum mel ve topazioyu numaralıoldyğu için ama topazioları evde kullanıyorum genelde dışarı çıkmıyorum. Çok kötü bir tondu geçen seneki seri

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    103 KB · Görüntüleme: 2.456
Mrba arkadaşlar biçok konuya da yazdım acil lens siparişi vericem çünkü numaralı kullanyorum ve bugn lensimde yırtıldı solotica yıllık n.c topazio alanlar varmı son serisinden lütfen bana yardımcı olun fikir verin quartzo almaktan vazgeçtim son serisi güzel degilmiş topaziola ilgili bilen varmı bi videoda buldum böylemi duruyor çok açık mavimi duruyor yoksa sağ taraftaki n.c yıllk topaz,soldaki solflex ,Eki Görüntüle 1427771 sag taraftaki gibi istiyorum ben kullanan varsa yardım.!!!

Solflex çok daha güzelmiş

Uzaktan nasıl duruyor bilmiyorum ama hoş görünüyor resimde cristal denedinizmi hiç
Yok renk olarak çok yapay ve koyu bir mavi. Sanırım o yüzden beğenmedim ben.
Yıllardır renkli lens kullanırım, kimse lens OLDUĞUNU anlamaz, ben lens dediğimde inanmakta zorluk çekerler ama bu maviye hiç ısınmadım.
Bir zamanlar rainbow almıştım aynı şekilde o da iğrenç bir renkti.

Solotica çok güzel doku olarak ama sürekli renkleri değiştirmese daha iyi olacak,

Biraz daha Pahalı ama sophisticden de çok memnunum ben.

Magic diye bir lensler var onlardan kullanan yok mu acaba?

Yok renk olarak çok yapay ve koyu bir mavi. Sanırım o yüzden beğenmedim ben.
Yıllardır renkli lens kullanırım, kimse lens OLDUĞUNU anlamaz, ben lens dediğimde inanmakta zorluk çekerler ama bu maviye hiç ısınmadım.
Bir zamanlar rainbow almıştım aynı şekilde o da iğrenç bir renkti.

Solotica çok güzel doku olarak ama sürekli renkleri değiştirmese daha iyi olacak,

Biraz daha Pahalı ama sophisticden de çok memnunum ben.

Magic diye bir lensler var onlardan kullanan yok mu acaba?
Peki n.c serisimi sizce daha dogal yoksa hıdrocormu bende 10 senedir lens kullanyorum ama genelde torik ve sıradan renkli lenslerden kullandım dogal görünümlü ve gözümü kocaman göstermiycek bi lens istiyorum

Peki n.c serisimi sizce daha dogal yoksa hıdrocormu bende 10 senedir lens kullanyorum ama genelde torik ve sıradan renkli lenslerden kullandım dogal görünümlü ve gözümü kocaman göstermiycek bi lens istiyorum

Ben genelde NC serisini tercih ettim. Ilk aldığım seri çok güzeldi.
HC şerden meli denedim güzel ama bir tek sıkıntı gözünüzün Ortası göründüğü için pek doğal durmuyor ama benim babamın gözleri aynı Meller gibi kenarları açık yeşil Ortası açık kahve. Yani yeşil alacaksanız öyle doğal yeşil gözler var :-)

Gözünüz yeşilse mavi de olur mesela Ortası yeşil kenarları mavi gözler de var anneminki gibi.

Benim gözbebeğim küçük olduğundan ben mavilerden denemedim.
Yıllar önce Melin harelisini denemiştim. Tuba büyükğstün gözü oldu tam demişlerdi, ona benzetmişlerdi. Ama kediye benzedim :-)

NC den şaşma derim. Ama haresi gözü biraz büyük gösteriyor doğru quartzonun haresizini deneyebilirsiniz
Mel sarı bir renk kahverengiyle karışınca yeşil oluyor, kahvenin tonuna göre yeşili değişiyor.
Cristal i denemek isterdim ama yine sorun istemiyorum. Numaralı olunca bi de ücreti daha pahalıya geliyor.

Siz hangisini aldınız karar verdiniz mi?

Siz hangisini aldınız karar verdiniz mi?
Ben topazları gönderdim ve acil numaralı ihtiyacm vardı seffaf aldm renklide almak istiyorum ama yeni seri konusunda tereddütlüyüm begenmiyo kimse karar veremedim o yüzden quartzo hıdrocor numaralı üretimi henüz yok malesef yoksa düşnmeden alırm begendim bire cristal videolarda çok hoş duruyor kararsızım yani:)

canım merhaba soflex topazioları acaip merak ediyorum rica etsem resmini paylasabilir misin?:)

Cnm ben gecen gun aldim hicte fena degil yillikta avmnin spot isiklariyla zombi gibi gozuken gozlerim solflexle daha dogal duruyodu renk olarakda guzel fakat cap olarak bana yilliga gore bayaa buyuk geldi yinede rahatsz etmedi cok dogal diyememm ama basarili

Cnm ben gecen gun aldim hicte fena degil yillikta avmnin spot isiklariyla zombi gibi gozuken gozlerim solflexle daha dogal duruyodu renk olarakda guzel fakat cap olarak bana yilliga gore bayaa buyuk geldi yinede rahatsz etmedi cok dogal diyememm ama basarili
hiracım merhaba beni hatırladın mı:)ezgi ben meller icin fikir alısverisinde bulunmustuk sana yapma etme alma dememe rağmen dayanamamıs almıstın pisman olmustun:)canım rica etsem bana topazioların resmini atabilir misin varsa?:)

canım merhaba soflex topazioları acaip merak ediyorum rica etsem resmini paylasabilir misin?:)
Solflex quartzo aldım ve çöpe attım. Param ziyan oldu resmen.
O kadar büyük ki ortası Sophistic ve Solotica natural look un yanından bile geçemez.
Yapaylıktan hoşlanan varsa onlara tavsiye ederim. Belki mel ya da ochre daha doğaldır ama ben hiç beğenmedim

hiracım merhaba beni hatırladın mı:)ezgi ben meller icin fikir alısverisinde bulunmustuk sana yapma etme alma dememe rağmen dayanamamıs almıstın pisman olmustun:)canım rica etsem bana topazioların resmini atabilir misin varsa?:)

Cnm mrb hatorlamazmiyim profil resminden direk taniyorum soloticayi takip ettigim icin yorumlarinada sık sık rastliyorum.evet konusmamizdan sonra daha kac rengini alip posman olmuslugumda cabasi:))tabiiki yollarim telimde kayitli yok ama cekip aticam numaran bende silindi sim kart degisikloginden dolayi buradan ozelden aticam sana cok optum tatlim kib.by.

Cnm mrb hatorlamazmiyim profil resminden direk taniyorum soloticayi takip ettigim icin yorumlarinada sık sık rastliyorum.evet konusmamizdan sonra daha kac rengini alip posman olmuslugumda cabasi:))tabiiki yollarim telimde kayitli yok ama cekip aticam numaran bende silindi sim kart degisikloginden dolayi buradan ozelden aticam sana cok optum tatlim kib.by.
ben mel faciamızdwn sonra bidaha solotica almadım:):):)adore aldım pure yellow:)simdi ama yine mavi icin soloticaya döncem galiba canım beniö cok öpüyorum seni:*:*

X