Son 3 ayda burun estetiği yaptıranlar

bir konuda daha danısmak istiyorum, doktorlarla pazarlık yapılabiliyormu, yani pazarlık yapsam doktorun kabul edip mutsuz olup kotu iş cıkarmasından korkuyorum bu konuda yorum yapabilirmisiniz? bütçe dısında kalan doktorlara hiçbakmamak gerekir değil mi?

bir konuda daha danısmak istiyorum, doktorlarla pazarlık yapılabiliyormu, yani pazarlık yapsam doktorun kabul edip mutsuz olup kotu iş cıkarmasından korkuyorum bu konuda yorum yapabilirmisiniz? bütçe dısında kalan doktorlara hiçbakmamak gerekir değil mi?
Küçük pazarlıklar yapılabiliyor tabi ki. Öyle fiyat düşürdü diye baştan savma burun yapacak bir insan değil. Bence gerçekten içine sinen doktorla yola çıkmalısın. Doktorun nefes sorunu yaşatmayacağından, yaptığı burunların şeklinin istediğin burun şekline uyuyor olduğundan, burun deliklerine ne kadar önem verdiğinden, en önemlisi ameliyat sonrası bir sorunla karşılaşırsan bu sorumluluğun altına gireceğinden emin olmalısın. Fiyat olarak bütçenin üstünde kalıyorsa bunu doktorla konuşup bir orta yol bulabilirsin bence. Güvendiğini insanla bu yola çıkmak önemli çünkü süreç psikolojik anlamda gerçekten zor bir süreö

Şahsen ben hiç yapmadım çünkü direkt sizi muhasebeye yönlendiriyor sekreteri,muhasebe de fiyat bu pazarlık olmaz deyip zaten ilerlemenize izin bile vermiyor 😅

Dediğiniz gibi bütçenizi aşan yerlerle hiç görüşmeyin bile.

Merhaba arkadaşlar ben de insallah 3 subatta Dr. Mesut Kaya'ya ameliyat olacağım. Benim burnum sola yatık ve nefes problemim var. Burnumun kemikleri iri ve önü asagi dogru düşük , delikleri çok büyük. Ve uca doğru kalın deriliyim. Doktorumla dogal ama kadinsi ucu güzel bir burun istiyorum dedim. Çok heyecanlıyım neler olacak bakalım
insallah istediğin gibi olsun :)
sürecinboyunca bizleri de bilgilendirirsen memnun oluruz, ameliyat nerede olacak ve fiyat hakkında bilgi verebilir misin?

Küçük pazarlıklar yapılabiliyor tabi ki. Öyle fiyat düşürdü diye baştan savma burun yapacak bir insan değil. Bence gerçekten içine sinen doktorla yola çıkmalısın. Doktorun nefes sorunu yaşatmayacağından, yaptığı burunların şeklinin istediğin burun şekline uyuyor olduğundan, burun deliklerine ne kadar önem verdiğinden, en önemlisi ameliyat sonrası bir sorunla karşılaşırsan bu sorumluluğun altına gireceğinden emin olmalısın. Fiyat olarak bütçenin üstünde kalıyorsa bunu doktorla konuşup bir orta yol bulabilirsin bence. Güvendiğini insanla bu yola çıkmak önemli çünkü süreç psikolojik anlamda gerçekten zor bir süreö
teşekkürler mesela 20bin diyen 10 bine inmez sonucta değilmi, inse inse 18bin yapar bu şekilde fark olmalı bütcede?

teşekkürler mesela 20bin diyen 10 bine inmez sonucta değilmi, inse inse 18bin yapar bu şekilde fark olmalı bütcede?
Evet çok bi indirim alamazsın fakat genelde 20.000 diyen cerrahlar bu işin reklam kısmından yürüyüp gidenler oluyor. Onların yaptığı bana bu işi tamamen ticarete dökmek gibi geliyor. Revizyon olsa anlarım ama ilk ameliyat için 15000 üstü gereksiz bence.

bende öyle düşünüyorum, 5000€ diyen doktor var cok fazla değilmi sahiden.
kızlar çok yardımcı oluyorsunuz, çok teşekkürler. benimde umarım süreçlerim güzel geçer.

bende öyle düşünüyorum, 5000€ diyen doktor var cok fazla değilmi sahiden.
kızlar çok yardımcı oluyorsunuz, çok teşekkürler. benimde umarım süreçlerim güzel geçer.
İnşallah güzel geçer ve sonuçtan çok memnun kalırsın.
rekalmını çok yapan, sosyal medyayı aktif kullanan doktorlar maalesef çok yüksek fiyatlar veriyorlar. Bir noktaya kadar tabi Li hakettikleri ücret ancak sonrası tamamen ticaret. Onlara bulaşmayı hiç istemedim çünkü genelde aynı doktor tipi çok yoğun, hastaya doymuş, ilgisiz ve fazlaca paragöz oluyor. Sana para olarak bakıyor ve kendi hatası nedeniyle bir sorun yaşasan dahi kabul etmek istemiyor. Ben bu tip doktorlardan uzak durmak taraftarıyım.

insallah istediğin gibi olsun :)
sürecinboyunca bizleri de bilgilendirirsen memnun oluruz, ameliyat nerede olacak ve fiyat hakkında bilgi verebilir misin?
Teşekkür ederim insallah memnun kalırım. Ameliyattan iki gün önce ( bugün sabah) hasteneye kan vermeye gideceğim. Öğleden sonra Mesut beyle görüşme ve fotoğraf çekimi olacak. Ameliyatim Hc İnternational Hastanesi'nde olacakmış. Fiyatı şuan 15 bin. İlk görüşme ücretsizdi.

Tevfik Sözen ile de wp üzerinden bilgi aldım. İlk muayene 400 tl. İkinci muayene 500 tl burda tasarım yapılıyormuş. Ameliyat ücreti 15-18 bin arası.500 tl düşülüyormuş ameliyat ücretinden.

Teşekkür ederim insallah memnun kalırım. Ameliyattan iki gün önce ( bugün sabah) hasteneye kan vermeye gideceğim. Öğleden sonra Mesut beyle görüşme ve fotoğraf çekimi olacak. Ameliyatim Hc İnternational Hastanesi'nde olacakmış. Fiyatı şuan 15 bin. İlk görüşme ücretsizdi.

Tevfik Sözen ile de wp üzerinden bilgi aldım. İlk muayene 400 tl. İkinci muayene 500 tl burda tasarım yapılıyormuş. Ameliyat ücreti 15-18 bin arası.500 tl düşülüyormuş ameliyat ücretinden.
bu da enteresan 2 kez muayeneyi de hemde farklı fiyattan ilk kez duydum. 2.sinde daha yüksek ücret hemde. bari ilki ücretsiz olsa, kişi tekrar gelirse ciddi deyip kalan konuları konuşmak üzere para alınır mesela.
buarada söylediğinz hastane ankarada mı? doktorunuz da ankara bazlı ozaman değilmi?

İnşallah güzel geçer ve sonuçtan çok memnun kalırsın.
rekalmını çok yapan, sosyal medyayı aktif kullanan doktorlar maalesef çok yüksek fiyatlar veriyorlar. Bir noktaya kadar tabi Li hakettikleri ücret ancak sonrası tamamen ticaret. Onlara bulaşmayı hiç istemedim çünkü genelde aynı doktor tipi çok yoğun, hastaya doymuş, ilgisiz ve fazlaca paragöz oluyor. Sana para olarak bakıyor ve kendi hatası nedeniyle bir sorun yaşasan dahi kabul etmek istemiyor. Ben bu tip doktorlardan uzak durmak taraftarıyım.
evet ben de oyle düşünüyorum.Allah insan sağlığı kıymeti bilen iyi doktorlarla karşılaştırsın. herzaman yaptığın işin arkasında durmak da cok mühim, dediğin gibi kendi hatasını kabul etmeyecekse de ne anladım o işten. zaten bu tip ameliyatlar hasta narkozluyken yapılıyor, yani hani hastanın yanlış bir hareket yada herhangi bir müdahelesi soz konusu olamaz ama ameliyat sonrasında sen iyi bakmadın fln deniyor sanırım hastaya. birçok kişi, ameliyat sonrası cıkan kemikten sikayetçi mesela forumda baska baslıklarda okudugum. onu da hasta cıkaracak değil yao_O

Merhaba, Aralık ayında burun ameliyatı oldum. Burun estetiği ile ilgili forumda okumadığım konu neredeyse kalmadı. Fakat yine de benimle aynı zamanda ameliyat olan kişilere ulaşıp süreç takibi yapmak istiyorum çünkü aklıma takılan bir sürü şey oluyor. Son 3 ay içinde yeni burnuna kavuşanlar ses versin :)
Ben ben ben 😂

Ameliyattan sonra heralde herkes aynı şeyi söylüyor ya. Özellikle ilk 4 gün ben de buna değer miydi dedim :)
Sonrasında iyi olmuşuma dönüyor neyse ki. Merak etmeyin siz de toparlarsınız

X