Son 3 gün

3 gün hasta beklenen adet günüm ama benn ay gün aşırı hiç sekmeden ilişki yaşadım yumurtlama sonrası kasık batması hassasiyeti yaşadım hala devam ediyor göğüslere bugüne kadar bişey yoktu ama uçlarda açıma başladı...nolur bilmiyorum heyecanla bekliyorum 7 aydır deniyorum benim gibi olan var mı ?
Belirtiler adet belirtileri ile aynı oluuyor o şekilde anlaşılmıyor maalesef canım test yapsan çıkma ihtimali yüksek ama
3 gün hasta beklenen adet günüm ama benn ay gün aşırı hiç sekmeden ilişki yaşadım yumurtlama sonrası kasık batması hassasiyeti yaşadım hala devam ediyor göğüslere bugüne kadar bişey yoktu ama uçlarda açıma başladı...nolur bilmiyorum heyecanla bekliyorum 7 aydır deniyorum benim gibi olan var mı ?
belirtiler adet belirtsi ile aynı olurmuş canım bundan anlaşılmıyor ama test yap istersen çıkar büyük ihtimalle varsa

Elimde maalesef normal gebelik testi var erken yok ve taşrada yaşıyorum burada bulmam çok zor ..adet geçilmesi yaşarsam bakmayı düşünüyorum normal test ile acaba yarın sabah ilk idrarda baksam normal testte de çıkar mı sadece 3 gün erken bakmış olurum adetim perşembe yada cuma olması gerekiyo

X