Son Arizona Kertenkeleleri BuluşmaTopiği

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ben gittim de okuduklarkmi görünce hepsi kaldı şöyle bı.

Valla karisamamzlik yapamazdm sen yalnız degilsn yanlış da bişey konuşmuyorsun
Gülom pidelere yazık değil mi kim bilir tanesi kaç liradır babanne o kadar masraf etti kırk yılda bir, kalmasın bi yerinde boşver :KK70:
Sucuklu yemedin dimi neyli yedin anlat da bizde yemiş kadar olalım :spor:

Gülom pidelere yazık değil mi kim bilir tanesi kaç liradır babanne o kadar masraf etti kırk yılda bir, kalmasın bi yerinde boşver :KK70:
Sucuklu yemedin dimi neyli yedin anlat da bizde yemiş kadar olalım :spor:
Yok sucuklu yemedim
Yumurtalı peynirli vardi
Kuşbaşılı yedim
Bir de govec yedim ortaydi ama hepsini ben yemedim :KK70:

Gomerm :KK70:
Beleş.olunca daha çok gomdum :KK70:
Yarasın kırmızı merciye. 😍
Bende taze fasulye işte ne yapayım
Screenshot_20191013_233039.jpg

Gel bende sarı merciye ismarlayayim
Sucuk paralarimla :KK70:
Canımsın ♥
Ismarlamış kadar oldun :halay:
Ben şuan annemin elime tutuşturduğu dağılıp kendini kaybetmiş haşlanmış yumurta ve ceviz taneleriyle çok mutluyum
Screenshot_20191102_160958.jpg

B Brunello Cicinelli :KK60: yazılanları okudum inşallah kendini üzmedin. Seviyoruz seni Aney Kertenkelemiz:KK60:
Dışarıdaydim şimdi geldim yazamadım bir süre , kedicik sevdim biraz dışarda bide kahvaltı falan ettik. Nasıl geçiyor pazar gününüz. Kurufasulyeyi de çok tokum diye bugün yapamadim ama yapınca mutlaka yazicam Nego Nego kk birinci noteri kk birinci noteri

B Brunello Cicinelli :KK60: yazılanları okudum inşallah kendini üzmedin. Seviyoruz seni Aney Kertenkelemiz:KK60:
Dışarıdaydim şimdi geldim yazamadım bir süre , kedicik sevdim biraz dışarda bide kahvaltı falan ettik. Nasıl geçiyor pazar gününüz. Kurufasulyeyi de çok tokum diye bugün yapamadim ama yapınca mutlaka yazicam Nego Nego kk birinci noteri kk birinci noteri
Biraz üzdüm ama bazı tatlışlardan birkaç msj alınca, sende böyle deyince geçti şimdi üzmüyorum artık :oops:
Güzeldi aslında günüm..
Neyseki hala güzel.
Haşlanmış yumurta kemiriyorum o kısma hiç girmeyelim :KK70:
Screenshot_20191027_132949.jpg

Leeeen ortada yanlış anlaşılma var :KK70:
Benm.kendi babannem götürecek
Kayınvalidemden öyle bı hareket beklenmez asla :KK70:

heeee çok yanlış anlamışım ben çocukların babaannesi sandım da inme iniyodu bana az kala:KK70: :KK70: şimdiye çoktan eritmistir vücut yediklerini rosss:KK70: :KK70:

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X