Son Arizona Kertenkeleleri BuluşmaTopiği

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Şu sosyal etkinlikler artık tamamlandı işaretlenmeyecek yazısını diyorsun sanırım ama geçen dönem işaretlemiştik. Bizde de kafalar karışık :bicak: Minikler çok tatlı evet ama bazen delirmenin eşiğine geliyorsun :KK53: ama yine de iyi ki miniklerleyim diyorum. Ya meslek lisesi çok zordur. Ablam da meslekte çalıştı bir dönem. Delirecekti. İyi ki geçiş yapmışsın :dua:
Norm fazlası oldum orada 😅 sonra Anadolu lisesine geçtim orada da norm fazlası oldum bir kişilik açık göstermiş ilçe bir de 🤦🏻‍♀️ eş durumunda şansıma eve yakın bu okul açıldı işte tek tercih yaptım ya herro ya merro. Müdür de bana kızdı neden başka okul seçmedin diye. Napam dedim diğerleri meslek lisesi 🙄🙄 bir de muhtemel açık yo dostum yoo dedim. Şükür buraya atandım. Kısmet bakalım.

Kızlar hazır öğretmenler topiğine girmişken birşey sorayım. Şuan annemdeyim,kızım anannede kalmak istiyor. Malum okul daha 5 gün devam edecek,gitmese olurmu ki? 2. Sınıf. Karneleri e ödevde açılmış bu arada.
Eğer devamsızlık hakkı varsa gitmeyebilir fakat önce öğretmenine bir sorun, son hafta konu işleyecekse gitmesi daha faydalı olur. :KK54:

Eveeeeettt :KK70: Hoşgeldin kertenkelem nasılsın neler yapıyorsun :KK53:
Hosbuldum cicimm iyimm valla camasir as kuruyanlari katla kaldir utule derken yoruldum azcik oturiyim dedim bi baktim arizona kertenkelesi grubu var kaciramam bunu dedim :KK70:
Aklima sey geldi hababam sinifinda sener sen beden hocasi oluyoda kungfu ogretiyo ya ogrencilerine hani cekirgelerim benim diyo ahaha :KK70:

Norm fazlası oldum orada 😅 sonra Anadolu lisesine geçtim orada da norm fazlası oldum bir kişilik açık göstermiş ilçe bir de 🤦🏻‍♀️ eş durumunda şansıma eve yakın bu okul açıldı işte tek tercih yaptım ya herro ya merro. Müdür de bana kızdı neden başka okul seçmedin diye. Napam dedim diğerleri meslek lisesi 🙄🙄 bir de muhtemel açık yo dostum yoo dedim. Şükür buraya atandım. Kısmet bakalım.
Pinpon topu gibi seke şimdiki okuluna gitmişsin resmen :KK70: Olsun bak şimdiki yerinden memnunsun. İnşallah böyle de gider

Pinpon topu gibi seke şimdiki okuluna gitmişsin resmen :KK70: Olsun bak şimdiki yerinden memnunsun. İnşallah böyle de gider
Sorma ya çok eziyetler çektim. Doğum iznindeyim haber geldi ki norm fazlası oldun wtf? E ne yapacam şimdi. Resen atama olmayacak dediler. Baktım ki Anadolu lisesi açık iyi bari burayı yazayım dedim. Minik apacilerden de sıkılmıştım. İzinden döndüm ki sürpriz... 🙄🙄 Şimdiki okulun idaresi de bir acayip kontrol hastası bir müdür var. Ne olur bilmiyorum bekleyip göreceğiz artık 😅

Limonsuzum senin medeni hal, çocuk durumu nedir hiç ayrıntılı sohbet etmemiştik :KK19:
2 çocuğum var tatlım ellerinden öperler☺️2 ve 5 yaşlarındalar.

Ay çok üzüldüm canım benim ya. Benim de bir yakınıma akciğer sertleşmesi teşhisi konuldu. Akciğer kanserinden daha kötüymüş tedavisi vs yok. Çok üzülüyoruz sadece ilaçlarla durdurulmaya çalışıyor. Kanser ne kadar çok arttı :KK43: İnşallah biran önce yener, duacısı olacağım.
Allah şifa versin size de canım 😔
Grip kadar yaygın oldu malesef.

Hosbuldum cicimm iyimm valla camasir as kuruyanlari katla kaldir utule derken yoruldum azcik oturiyim dedim bi baktim arizona kertenkelesi grubu var kaciramam bunu dedim :KK70:
Aklima sey geldi hababam sinifinda sener sen beden hocasi oluyoda kungfu ogretiyo ya ogrencilerine hani cekirgelerim benim diyo ahaha :KK70:
Aahsjjaab evet aynı o şekil ben beden hocası siz de benim çekirgelerim :KK70: Bende kışlıkları kaldırdım, yazlıkları çıkardım. Canım çıktı ölüyorum galiba 😲

Kertenkele demişken bizden iyi komodo ejderi de olur var ya 😁😁
Oooo komodo ejderliği bizden sorulur. Keşke toplaşıp şöyle serseri serbest stili kıvrak ve civelek dans figürlerimizi birbirimize sergileyebilseydik. Aynı o amca gibi yuvarlanırım hiç affetmem :KK70: :KK70: :KK70:
Sorma ya çok eziyetler çektim. Doğum iznindeyim haber geldi ki norm fazlası oldun wtf? E ne yapacam şimdi. Resen atama olmayacak dediler. Baktım ki Anadolu lisesi açık iyi bari burayı yazayım dedim. Minik apacilerden de sıkılmıştım. İzinden döndüm ki sürpriz... 🙄🙄 Şimdiki okulun idaresi de bir acayip kontrol hastası bir müdür var. Ne olur bilmiyorum bekleyip göreceğiz artık 😅
Oh my goodness. Doğum izninde bile rahat edememişsin. Benim eski müdürüm öyleydi. Yaşadığım ilin en büyük ilkokuluydu. 4 müdür yardımcısı var. Müdür gencecik biri. O yardımcılar varya iliğimizi kemiğimizi kuruttu. Bilmemne marketin hazırladığı resim yarışması için bile beynimizi deldiler haftalarca. O derece kontrol manyaklığı. Ders işleyemiyorduk evrak işlerinden. 🙄

Acaba burda alıntı yapıldığında veya konumuza yanıt geldiğinde sesli bildirim alma özelliği yok mu ya? Yeniyim burayı messenger mı sandın demeyin :KK49:
Sesli bildirim yok kuzum malesef. Bildirim çubuğundan takip edeceksin. Hoşgeldin bu arada yeni kan :KK52:

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X