Son Arizona Kertenkeleleri BuluşmaTopiği

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Kuzu mesela benle doktara gelmiyordu dün kendi isteğiyle geldi annenle istediğim zman görüşürüm istediğim zman evime gelir ben istemeden gelemez bunun için bana kavga çıkaramazsın dedim kabul etti isteklerime saygı duymuyosun bana bir bademi bile çok görüyorsun dedim böyle üzüleceğini düşünmemiştim özür dilerim bi daha olmaz dedi artık bilemiyorum zman ne gösterir
Neden gelmiyordu :110:

Youlost16 Youlost16 değiştirdi ne güzel olan bize oldu insan bi sorar demi. Nickinizi değiştireceksiniz son 1 gün falan. Pat özelliği kaldırmışlar. :KK70:
O da şimdi düzeltmek istiyor düzeltemiyor :KK70: kaybettin16 :KK70:
Okuya okuya hepimiz kaybelicez yakında. Ne güzel çakal karlos yapacaktı değiştiremedi. Youlost16 Youlost16

Canim ben hamileyken sorun yasamadim dogum sonrasi cok zorlandim sknti yasadi esim gec gelirdi isten bendeydi hersey bebegm anlattm nasil huyu oldgnu sana onla ugrasma ev isi yemek alisveris bebegi doktora goturme cogu seyi yanlz yada anne babam sayesnde yaptim .
Esimle okdr alismisizki uzun yillar basbasa olmaya bebek dogunca benim ilgimin bebege fazlasyla bolunmek zorunda kalmam esimi gerginlestirdi mi napti degisik bisey oldu adapte olana dek brbrmzle olan yasantmzda uzak gbi oldu manevi anlamda . Sonra sonra alisti esimde kizi 1 yasndaykrnde isinden cikti insani saatleri olan ise girdi ondan sonra cok sey dha guzellesti . Bjzimle dha cok vakti olabildi ben bunaldgm anlarda kizimi alip disariya cikmayi ogrendi 😁 ne bileyim iste evde kizmda oyun oynamaya basladi istrn gelip oynuyorlardi ben mutfagi toplayana kdr o bile ne kdr iyi geliyodu zaman gectkce bu tarz paylasmlar artti bin sukur suan halimize

Esimi de anliyorum suan dusundgmde ama ozaman bende asiri hassastim banyi wc bile acele olmak zornda kaliyodu calismaya alisms bi insanim kendme vaktim kalmiyordu filan ...

Esim acisindan da o boyle evde tek yemek yemeyi sevmez mesela yemege otururdk bebek aglar emmek ister bisey ben kalktgmda o tek devam ettgnde mutsuz oluyodu mesela bana da uzuluyodu ac kaliyodm gece uykusuz kaliyodum filan coktur sabah arayip bugun yemek yapma gece de uyumadin sana da canin ne istiyosa eve gondereym dedigi hani hakknida yiyemem onlar da yardm etmek istiyorlar ama napacaklarini bilemiyorlar ogrenene dek bi yorucu bazen kirici bi dnem geciyor ... yani uzun yillar herseyi birlikte yapnca beni paylasamadi tek teshis bu 😊 Allah a bin sukur geride kaldi
Çok korkuyorum doğumdan sonrasını düşününce çayım inan :KK43:
Hamilelikten sonra bana bir yıkım da lohusalıkta yaşatırsa vallahi de boşarım artık

O da şimdi düzeltmek istiyor düzeltemiyor :KK70: kaybettin16 :KK70:
Okuya okuya hepimiz kaybelicez yakında. Ne güzel çakal karlos yapacaktı değiştiremedi. Youlost16 Youlost16
Evet ya kutsiş falan yapacaktım olmadı :KK70: :KK70: çakal kutsiş bide :KK70: şimdi kazene yazayım diyorum ama diyemiyorum ki çakal kutsiş yazar mısınız falan :KK70: :KK70:

Cicim hamileyken uyku depolasan ne iyi olurdu,
Ben en son buraya yeni uyudu yazmıştım saat 1 e doğru, ben yatağa sırtımı koyarken tekrar uyandı ve zor uyuttum ,2 yi bulmuştur hatta geçmiş bile olabilir,uykuya hasret kaldım 🥴
5 aydır 2 konuda çok eksiğim mehlikam.
1- uyku
2-koca :KK8: :KK70: :KK70:
Uyuyamıyorum ki depolayayım. Çalışırken çalıştığım için uyku yoktu. Şimdi de çalışmıyorum ama uykum gelmiyor :skandal:ya da bebek çok rahatsız ediyor aşırı hareketli maşallah. Ya da üst komşu matkap açıyor 😒
:KK70: ya cici çok yaşa sen emi ay patladım gülmekten 🤣
Bence değerlendir :KK70::KK70::KK70:

Evet ya kutsiş falan yapacaktım olmadı :KK70: :KK70: çakal kutsiş bide :KK70: şimdi kazene yazayım diyorum ama diyemiyorum ki çakal kutsiş yazar mısınız falan :KK70: :KK70:
Ama çakal kutsişsin Allahın bildiğini hepimizin bildiğini kazenden de saklama bence :KK70: :KK70: :KK70:

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X