Son Arizona Kertenkeleleri BuluşmaTopiği

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu aralar seni degisik gpruyorum limonsuzummm hiii 😍😍😍

Kizlar sana ozelden taktik verdiler galibaa himmm

Ben su sarmalarimi sarmaya gidiyore ele tlf alinca hc bisey yapmadan su gbi geciyo zaman yaa
İçimden geçenleri yazmışsın,ben de ufak çaplı bir şok yaşadım, su süreç herkesi değiştiriyor mu ne 😂

Merak etmişsin mirandam ne olacak :KK60:
Ben çok severdim şarap ve birayı. Alkolik değilim yanlış anlaşılmasın özel günlerde işte :KK70::KK70:bide bazen öyle içip çılgın fantaziler yapardık o zaman tabi geyşamın benden kaçmadığı zamanlar :cry: adama dedim bebek yapmadan önce son bir kez vuralım meyin dibine. O aralar sofuya bağladı kocam istemedi (son 1 yıldır ağzına sürmedi bana da sürdürmedi) bundan sonra da emzirme süreci 2 sene desem ortaya şu görüntü çıkıyor
Fişne suyu ♥ Ben
:KK70:
Neymiş o çılgın fantaziler bakem,itiraf etmek ister misin 😜

Ben bu maske yüzünden yolda yürüyemiyorum😒😒😒kafamı yere egince maske değişik bişeye yol alıyor kaldırımı göremiyorum boğünnn ayağımı attım pattt diye düşüyordumm🤔🙄😂😂😂😂😂
Ben eşarbı bağlamadan takıyorum,üstüne eşarbı bağlayınca iyice tutuyor sabit kalıyor kış dilosum🤣
Erkek kardeşimde elektrikli sac var annemle birlikte her hafta yapıyorlar, en güzeli ateşte saçın üstünde yapmak hatta kozun üstünde çok güzel oluyor
Oyy ateş üstünde ki sac da olan bambaşka lezzetli bişey olur zaten ah imkan olsa da öyle yapsak🤤🤤 bizimki de elektrikli sac

Aklıma gelmişti samdanım hani dün mesele oldu ya ondan sonra cici kazen e güzel bişey yazmıştı. Bundan gider mi acaba diye düşünmüştüm 🙁
Yok ay sanmam o an verirdi herhalde cici çok güzel yazdı hem verilecek bir şey yoktu ki . Cicim benim 😣

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X