Son Arizona Kertenkeleleri BuluşmaTopiği

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Aklıma gelmişti samdanım hani dün mesele oldu ya ondan sonra cici kazen e güzel bişey yazmıştı. Bundan gider mi acaba diye düşünmüştüm 🙁

ama dün gitmeyip bu saatte ban yemesi de saçma degil mi ya :KK43: kazen görmemiş miydi o mesaji

ama dün gitmeyip bu saatte ban yemesi de saçma degil mi ya :KK43: kazen görmemiş miydi o mesaji
Bilmiyorum ki samdanım kazen ona bi cevap yazmamıştı heralde, yani yazdıysa da ben görmedim. Başka da bişey yok ki yani cinsellikte biri şikayet etmediyse yada topikte bi mesajı şikayet edilmediyse :KK43:

Ne biliyim hicbisey anlamadim acikcasi durust olmak gerekirse dun kazen beyde gergindi yazilarinda anlsmadm neyse isleri halledip geliyim 1 saate keki yaptim firina attim , dolma icini hazirladim sarmaya oturdum

Bilmiyorum ki samdanım kazen ona bi cevap yazmamıştı heralde, yani yazdıysa da ben görmedim. Başka da bişey yok ki yani cinsellikte biri şikayet etmediyse yada topikte bi mesajı şikayet edilmediyse :KK43:

anlamadim ki nurum ya inşallah cabucak gelir:KK43: hiç olmadi bu böyle valla

Ne biliyim hicbisey anlamadim acikcasi durust olmak gerekirse dun kazen beyde gergindi yazilarinda anlsmadm neyse isleri halledip geliyim 1 saate keki yaptim firina attim , dolma icini hazirladim sarmaya oturdum

tamam canım kolay gelsin. inşallah çabuk döner cici de :KK43:

dilosum ban yiyecek bisey konusulmadi dün cinsellik bölümünde demi. sen de ordaydin diye hatırlıyorum geçmişteki sayfalardan

vallahi nasıl oldu anlamadim dilosum:KK43:

anlamadim ki nurum ya inşallah cabucak gelir:KK43: hiç olmadi bu böyle valla

tamam canım kolay gelsin. inşallah çabuk döner cici de :KK43:

dilosum ban yiyecek bisey konusulmadi dün cinsellik bölümünde demi. sen de ordaydin diye hatırlıyorum geçmişteki sayfalardan

vallahi nasıl oldu anlamadim dilosum:KK43:
Hakkaten anlamadık samdanım, İnşallahh 🙏😯

Kazen bey değil ben verdim banı, sebebi de alttaki mesajdır.
65 yaş üstü insanların sağlıklarını tehlikeye atmalarına bende kızıyorum ama vahşi hayvanlara benzetmiyorum, ne olursa olsun onlar bizim büyüklerimiz.
Ayrıca alttaki mesaja kahkaha beğenileri atılmış, unutmayalım bir gün bizlerde yaşlanacağız ve kafese kilitlemek isteyenler çıkacak.

Hepsini vahşi hayvan avlar gibi uzaktan bayıltıcı iğne ile bayıltıp eve götürüp kafese kitlemek lazım.
Şuna bak 👇🏻
Eki Görüntüle 2607439
:KK70: :KK70: :KK70:

Dün ki munakasan sonra Kazen Kazen beyle smdi ban yemesi ne kdr tesadüf ?
Ayrıca bu msji ne zaman yazmış Mune Mune
Hadi onu da geçtim başka banlayacak sebep bulamadınız mi
Kimse topiklerde geyik yapmıyor mi ?
O zaman diğerlerini de banlasaydiniz bu coronayla ilgili daha düne kdr bir topikte geyik cevriliyordu
Bugün daha geyik topigini siz açtınız

Çok saçma bı yonetm şekliniz var çok.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X