Son Arizona Kertenkeleleri BuluşmaTopiği

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Kazen bey değil ben verdim banı, sebebi de alttaki mesajdır.
65 yaş üstü insanların sağlıklarını tehlikeye atmalarına bende kızıyorum ama vahşi hayvanlara benzetmiyorum, ne olursa olsun onlar bizim büyüklerimiz.
Ayrıca alttaki mesaja kahkaha beğenileri atılmış, unutmayalım bir gün bizlerde yaşlanacağız ve kafese kilitlemek isteyenler çıkacak.
Bu yorumu yazali 4 gün olmuş ama ??
Neden o gün değil de bugün tam 4 gün geçtikten sonra ? Sizce adalet mi simdi bu ??

Dün ki munakasan sonra @Kazen beyle smdi ban yemesi ne kdr tesadüf ?
Ayrıca bu msji ne zaman yazmış Mune Mune
Hadi onu da geçtim başka banlayacak sebep bulamadınız mi
Kimse topiklerde geyik yapmıyor mi ?
O zaman diğerlerini de banlasaydiniz bu coronayla ilgili daha düne kdr bir topikte geyik cevriliyordu
Bugün daha geyik topigini siz açtınız

Çok saçma bı yonetm şekliniz var çok.
Olayı Kazen beye bağlamayın, üyenin banlandığından haberi dahi yok, geyik başka bir şey geyik adı altında çirkin bir üslup başka bir şey, bu tip bir mesaj hangi topikte olursa olsun rapor edildiğinde banlanır.
Kurallar herkes için her topikte geçerlidir.

Neden o gün değil de bugün tam 4 gün geçtikten sonra ? Sizce adalet mi simdi bu ??
Tabiki değil sana bana geldi mi adalet işlemez burda
Kendilerine laf söyleyemeyiz cnku.

Bu tarz konuşmayı yapan nice insnlar var topiklerde onlara ban yok
Ama bize varm

Olayı Kazen beye bağlamayın, üyenin bağlandığından haberi dahi yok, geyik başka bir şey geyik adı altında çirkin bir üslup başka bir şey, bu tip bir mesaj hangi topikte olursa olsun rapor edildiğinde banlanır.
Tam yazacaktım biri şikayet etti diye.

Olayı Kazen beye bağlamayın, üyenin banlandığından haberi dahi yok, geyik başka bir şey geyik adı altında çirkin bir üslup başka bir şey, bu tip bir mesaj hangi topikte olursa olsun rapor edildiğinde banlanır.
Yahu mune hanım siz gerçekten 4 gün önce yaizlmis birşeye bugün nasl ban verebiliyorsunuz.

Ne çirkin uslub kullananlar var herkes o bahsettiğim topikte yaşlılarla dalga geçti smdi neden kabak bize patlıyor ?

Sizi biraz adaletli olmaya davet ediyorm

Tabiki değil sana bana geldi mi adalet işlemez burda
Kendilerine laf söyleyemeyiz cnku.

Bu tarz konuşmayı yapan nice insnlar var topiklerde onlara ban yok
Ama bize varm
Çok ilginç gerçekten..
Burda benim 2. Evliliğimden bekaretimden dolayı laf dahi söylendi ! Rapor ettiğim halde kişi banlanmadi ama şöyle bir yorumda üzerinden bilmem kaç gün gecince cici banlaniyor çok ilgnd gerçekten

İsterseniz 1 ay önce yazmış olun, biz rapor edilme zamanına bakarız.
Merak etmişsiniz açıklamamı yaptım, kuralları sizlerle tartışmam zira bu kurallar tartışmaya açık değildir.

• Forum Kuralları dışında bölümlere ait özel kurallar bulunabilir. Başlık açılan bölüme ait özel kuralları okumanız ve bu kurallara uymanız gerekmektedir.
  • Kullanıcıların kendi yararları göz önünde tutularak hazırlanan bu kurallar tartışmaya açık değildir.

İsterseniz 1 ay önce yazmış olun, biz rapor edilme zamanına bakarız.
Merak etmişsiniz açıklamamı yaptım, kuralları sizlerle tartışmam zira bu kurallar tartışmaya açık değildir.

• Forum Kuralları dışında bölümlere ait özel kurallar bulunabilir. Başlık açılan bölüme ait özel kuralları okumanız ve bu kurallara uymanız gerekmektedir.
  • Kullanıcıların kendi yararları göz önünde tutularak hazırlanan bu kurallar tartışmaya açık değildir.
Çok ilginç, ok

Kazen bey değil ben verdim banı, sebebi de alttaki mesajdır.
65 yaş üstü insanların sağlıklarını tehlikeye atmalarına bende kızıyorum ama vahşi hayvanlara benzetmiyorum, ne olursa olsun onlar bizim büyüklerimiz.
Ayrıca alttaki mesaja kahkaha beğenileri atılmış, unutmayalım bir gün bizlerde yaşlanacağız ve kafese kilitlemek isteyenler çıkacak.
İyi de mune abla biz bunu kaç gün önce konuşmuşuz, hatta bana cevap olarak vermiş B Brunello Cicinelli ama aklıma hiç dalga üslubu olduğunu düşündüren bişey gelmedi çünkü o an zaten geyiğini yapıyorduk. Benim de sosyal medyada gördüğüm oturup üzüldüğüm dedeler oldu. Hassasiyetim de olmasına rağmen kötü bişey görmedim.

Şikayet edildiyse bunca gün sonra ben bunda bi artniyet ararım şuan.

1 yıldır bu platformdayim,şuana kadar yediğim banlarda da gördüğüm duyduğum banlarda da hiç 4 gün sonra ban yendiğini görmedim.Net.
Çünkü senin msjlarn karistirilmiyor
Açık aranıp da aaa su da ban sebebi bize de bunu dediler ondan hadi banlayalim.denmiyor

Bir gün önceki tartışmanın ardından bugün hoooop ban geliyor
Neden acaba?

Çünkü senin msjlarn karistirilmiyor
Açık aranıp da aaa su da ban sebebi bize de bunu dediler ondan hadi banlayalim.denmiyor

Bir gün önceki tartışmanın ardından bugün hoooop ban geliyor
Neden acaba?
Gün geçmiyor ki şu platformda şoking olmayalim

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X