Son Arizona Kertenkeleleri BuluşmaTopiği

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
İnsnlarin laflarini kaldiramayip kendi egonuzu tatmin etmediği de sadece haksız bana basvuriyorsunuz

Adaletsizsiniz!
Bunu ben defalarca ban yerken ama karşı taraf yemediği zamanlarda sürekli söylüyordum hatırlıyor musun gulimm defalarca soylemistm

Değil mi ya samdanım, kim bulup rapor ettiyse hakketen uğraşmış.

Çok değildir heralde.
🤦 bunu bulmak da mesai ister
bişey diyemiyorum artık.

inşallah bir gündür bani
Birinin mi bulup rapor ettiğini düşünüyorsunuz hala ?
Bence hiç de raporluk durum yok

Kimelr neler neler yazdı kimse kimseyi rapor etmedi de
Dünden sorma ciciyi rapor ettiler ?
Bakseeen yeeerseeeennnnn

İyi bari, o konu da insaflı davranmislar diyeceğim ama onlarla ilgili bir durum yok uzun süre yemeyince zaten 1 gün uzak kaliyorsun. Ay şaka gibi ya, saçma sapan hareketler
Cici dün ne kadar doğru yazmış kazene 1 kez daha anladım. Onlar da bu sınırsız yetki olduktan sonra hak hukuk adalete bakmiyorlar.

Birinin mi bulup rapor ettiğini düşünüyorsunuz hala ?
Bence hiç de raporluk durum yok

Kimelr neler neler yazdı kimse kimseyi rapor etmedi de
Dünden sorma ciciyi rapor ettiler ?
Bakseeen yeeerseeeennnnn

Sen ne kadar terbiyesiz bir insansın. Yersenmiş usluba bak bana uslup dersi verenin uslubuna bak.

Ah be cicim sen daha yeni adım atmıştın ki bu sürece Allah'tan ilkte tuttuda bizim durumlari yaşamadın😂 valla ilk zmnlar bende öyleydim eminim diğer arkadaşlarda oyleydiler🤷
ama zaman gectikce, istisnasız her ay hüsran yaşayınca bı sure sonra istemsiz bı duyguyla o teste elin varmıyor:110:meraktan çatır çatır çatlasan da negatif görmeye tahammül edemeyeceğin için,hayal kırıklığı duygusu,pozitifi göreceğinden emin olamadığın duygudan daha ağır basinca Cook uzun gecikmeler yaşamadan yapamiyosun testi:cry:
Youlost16 Youlost16 Zeprayi o kadaarrr iyi anlıyorum ki😂rabbim aratmasin daha fazla bizlere de insallah 🤲
Aynen bu konuda hemen hamile kalanlar çok şanslı gerçekten bizim yaşadıklarımızı yaşamadılar ne güzel 🥰 gerçekten belirli bi vakit geçtikten sonra takmıyosun umursamaz oluyorsun olsa da olur olmasa da olur moduna geçiyorsun bazen de geliyo hüngür hüngür ağlıyorsun..

Amaaannnn daha yazacak çok şey var da bosverelim 🥰

amin insallah kuzum düşmanıma bile aratmasın yani zor bişeymiş

• Bugün 10:32
  • Şikayet
Yaslilar hakkinda benzetmesi 'vahşi hayvanlar' bayıltıcı iğne avlamak vs çok rahatsız edici. Şikâyet ediyorum

Bu mesajı şikayet edenin raporu. Kendisi bu sene üye olmuş ama eski üyeliğini kapatmış eski bir üye. Kim olduğunu dilerse kendisi açıklar.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X