Sivilceli Ciltler Son bir ayda hortlayan sivilceler!

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri

Rline

Guru
Kayıtlı Üye
17 Aralık 2012
2.203
193
Zamanında sivilce ilacı da kullanmıi ve artık daha da eskisi gibi çıkmazlar diyen biri olarak isyan ettiren sivilcelerimden muzdaribim. son bir ayda bi iki üç derken yüzüm sivilce kapladı. 20'li yaşların sonunda hala bu sorunla uğraşıyor ve çözüm arıyor olmaktan da yoruldum. En son çözüm olan ilaç tedavisini 4 yıl önce bitirmiştim çünkü.

Kısa vadeli ve etkili çözüm önerileriniz var mıdır? Medikal ve ya evde uygulabilecek...

Sorununuz süt intoleransi olabilir
Bende yıllardir sivilcelerle ugrasiyordum. Cildiye mi dersin dahiliye mi dersin kadın doğum mu? Sonunda kurtuldum bu illetten. Artik her namazda dua ediyordum Allahim bir care diye. Etrafimda surekli aa sivilcen cikmis niye bu kadar stres yapiyorsun gibi sorulardan bikmistim. 21 yaslari da birdenbire sivil elerim costu ve geri gitmek bilmedi. Sivilcede degil der altind ayayilmis yumrulu biseydi. İnternete bir yerde denk geldim sut intoleransi olanlarda sivilce yapiyormus. Bir de bunu deneyeyim dedim . Bir hafta sut ve sut urunu yemedim sivilcelerim gecti. Sonra bir barfak sut ictim suratimi bastilar yuzumu yikarken bile aciyordu. Sonra geri biraktim. Artik ne siskinligim ve gaz problemim kaldi ne de sivilcelerim yuzume renk geldi resmen. Sizde bir deneyin isterseniz forum forum gezip yaziyorum denk geldikce gercekten insanin hayatini cok olumsuz etkileyen bir sey bu. İnsallah saglikli bir cilde kavusursunuz. Bu arada sut urunlerini suan yiyorum ama yemeden once laktaz enzimi iciyorum. Kutusu 25 tl uc ay yetiyor. Sureci hizlandirmak icin sutu biraktigin an sabahlari ac karninasogan suyu içmeyideneyebilirsiniz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sivilcelerimle 8 ay filan savaş verdim ve kazandım derken izleri kaldı. Ne yaptım ettim kurtulamadım ve aktarda satılan leke kremi ile tanıştım 3 günde hayatım değişti 1 hafta da ise mucize etkisi oldu resmen. Önce izlerin rengi açıldı derken resmen kayboldu. Uygun bi fiyata almıştım mutlaka deneyin ve gerçekten o mucizevi etkisi ile 3 gün gibi kısa bir sürede karşılaşın. Şimdiden geçmiş olsun.

adı nedir peki bizde alsak aktardan

Sivilcelerimle 8 ay filan savaş verdim ve kazandım derken izleri kaldı. Ne yaptım ettim kurtulamadım ve aktarda satılan leke kremi ile tanıştım 3 günde hayatım değişti 1 hafta da ise mucize etkisi oldu resmen. Önce izlerin rengi açıldı derken resmen kayboldu. Uygun bi fiyata almıştım mutlaka deneyin ve gerçekten o mucizevi etkisi ile 3 gün gibi kısa bir sürede karşılaşın. Şimdiden geçmiş olsun.
Okdar ovmussunuz ama ismini yazmamissiniz

X