Son dakika! ABD'li rahip Brunson serbest!

Çevir kazı yanmasın :KK53:

Eklentiler

• 7BFE6BC4-1D39-4A16-A180-A2F213092905.jpeg
    7BFE6BC4-1D39-4A16-A180-A2F213092905.jpeg
    75 KB · Görüntüleme: 154
Daha ilk günden aynı düşüncedeki arkadaşlarımla adımız gibi biliyorduk papaz geri verilecek diye atıp tutmalar guruuu gürültüydü filan ama nedense biz yanılmıyoruz ama hep karşı görüş yanılıyor neden acep :cool::işsiz:ülkem adına ben utandım bugün cevap bu YAZIKLAR olsun:kusmuk:

”Bu fakir görevde olduğu sürece ABD bundan böyle bizden hiç bir teröristi alamayacaktır” demiş.. Erdoğan.

Aiii yaaaa, ameriga terörüstünü aldığına göre aşağılrdan hangisi dogrudur!

a- bu fakir fakir değildir!
b- bu fakir görevde değildir!
c- dünya yuvarlak değildir!
d- Nilgün bodur, bodur değildir!

:confused:

Rahip tabiki serbest birakilmayacak artık amerigayi korkutan güçlü bir devletiz anladiniz mi ! !
gerekirse kuru ekmek yeyip oturacaz rahipi gondermeyecegiz diyenlerin yorumlarını okumaya geldim
Şuan dediğim gibi yorganın altında ağlıyorlar ilk şoku atlattıktan sonra aşırı mantıklı argümanlarıyla burada olacaklardır eminim

Arkadaşlar rahipten dolayı dolar bu halde sanıyorsunuz ama yanılıyorsunuz. Üretimin olmadığı ülkelerde maalesef ekonomi düzelemez, Faizin% 25 oldugu ulkede, dolarin da en az %25 yukselmesi lazim. 6.00 tl *%25= 7.5, tabi bu normal ülkeler için geçerli. Bilmiyorum sonumuz nereye gidiyor acaba? Allah hayra çıkarsın ne diyeyim!
Ayrıca sözde terör örgütüne yataklık eden biri bırakıldıysa bu ülkede ki o kadar asıldı kesildi ooooo, daha kimler sokaklara salınır acaba bir düşünün bakalım? Neler dönecek izleyip görelim.

X