Son dakika! Çin'den koronavirüs hakkında korkutan açıklama

20200208_232720.jpg

Bu arada yurt disinda vatandaslarimizi almamizla ilgili seyler konusulmakta.omuzlarim kabardi vallahi ne diyim.

20200222_015814.jpg

Bu tedros denilen arkadas cok rahat gibi geldi bana.who (dunya saglik orgutu) zamaninin en zor sinavini veriyor.cin ne yapti ben de kontrol edemiyorum pek ama soyleyebilecegim tek sey cindeki saglik calisanlari gercekten muhtesem insanlar ve de insanlik adina kahramanca savastilar.

Biyolojik savaş kısmına pek katılamıyorum çünkü dünya pek çok salgın geçirdi. Veba, kara veba, İspanyol gribi, kolera, Asya gribi, Hiv gibi gibi. Bunların hepsi birden çıkan hastalıklar, yani insan eliyle üretilmemiş, kimisi mutasyona uğrayan virüsler falan. O yüzden coronavirüs mutasyona uğrayan yeni bir virüs çeşidi olabilir. Ama olamaz mı olabilir, hatta Çin'in ekonomisini bitirmek için yapıldığı bile söyleniyor.

Yilandan yarasadan oldugunu dusunmek komik., bu adamlar yillardr ayni seyleri yiyolar..simdimi olustu bu virus😏 ortaya bi virus saldilar.. amac dunya nufusunu 500.000.000 a dusurmek..

Son düzenleme:
Biyolojik savaş kısmına pek katılamıyorum çünkü dünya pek çok salgın geçirdi. Veba, kara veba, İspanyol gribi, kolera, Asya gribi, Hiv gibi gibi. Bunların hepsi birden çıkan hastalıklar, yani insan eliyle üretilmemiş, kimisi mutasyona uğrayan virüsler falan. O yüzden coronavirüs mutasyona uğrayan yeni bir virüs çeşidi olabilir. Ama olamaz mı olabilir, hatta Çin'in ekonomisini bitirmek için yapıldığı bile söyleniyor.
Aynen oyle... kimse çin’i durduramaz diyenle Titanigi kimse batiramaz diyen ayni kisi.. titanik batti, çinde ise insanlar mahsur kaldiklari evlerinde paralarini yakar oldu..

Bence en korkunç olay bu korona virüse yakalananlar sağlığına kavuşsa dahi tekrar hastalanma riski oluşuyormuş:KK61::hasta:

X