Son haftalarım berbat geçiyor aynı durumda olan?

Bu hafta şeker yüklemem var kendi doktorumdan alırım. Aile hekimim her şeye yorum yapıyo kızıyorum ona. 🤣 Kan sulandırıcıma laf etti en son bana prof doktorum ne dediyse onu kullanıyorum. 🤣
Seker yukleme bende yaptırdım o içecegi içmek epey zordu aşırı sekerli gazoz gibi. Bisey cıkmadı. Ama biliyomusun bazı aile hekımleri dr lardan daha bilincli. İçine sineni dinle

Cocugun gelişimi maşallah ayına gore kilo boy epey bi onde gidiyor suyu cok iyi. Dr um tavsiye istedı napıyosun dedı o derece. Ki ben vitamin takviyesi bile almadım folik asit dısında. Beslenme ve hareketli yasam ile dengeledm. Normal dogum istiyorum bende. Musaitmisim zaten epey. Bazen banada korku gelıyor. Ama cok kolay olacak kesi olmayacak diye kendimi avutuyorum
Ne kadar güzel bak bebeğin bu güzel gelişimi bence en güzel motive bu 😊 şuan baksana birbirimize akıl vermeye destek olmaya çalışıyoruz daha dogurmamisken bile 😄

Ne kadar güzel bak bebeğin bu güzel gelişimi bence en güzel motive bu 😊 şuan baksana birbirimize akıl vermeye destek olmaya çalışıyoruz daha dogurmamisken bile 😄
Ben cok sabırlıyımdır cevrem aılem bile ay daha cok var diyip beni gerdiklerinde bile yoo zaman hızlı gecıyor der konuyu kapardım ama bu son haftalar gecmıyormus harbiden. İçimden dogan ses 2 maximum 3 hafta sonra dogum yapacagım, bakalım ekimi bulacakmı.
Motivemı kaybedıp dahada kendımı yormak istemiyorum

Ben cok sabırlıyımdır cevrem aılem bile ay daha cok var diyip beni gerdiklerinde bile yoo zaman hızlı gecıyor der konuyu kapardım ama bu son haftalar gecmıyormus harbiden. İçimden dogan ses 2 maximum 3 hafta sonra dogum yapacagım, bakalım ekimi bulacakmı.
Motivemı kaybedıp dahada kendımı yormak istemiyorum
Bence harikasın ve bu süreci çok güzel yonetiyosun 👍

Kızlar 35. Haftam bitti. 2 haftadır asla uyuyamıyorum özellikle sol bacak sol kolda uyuşma agrı var gece 1-4 arası tutuyor ezanla yatıyorum. Masaj makinası elimden düşmüyor, uyutmuyor beni o bacak agrısı. Uyku denen bişey kalmadı. Son 1 haftadır bebegim nefes aldırmıyor sıkıştırıyor oldugum yerde tansıyonum düşüyor bayılacak gibi oluyorum.
Kasıklarımda agrı var. (3 gundur)
Zaten 5 gundur agır bi enfeksiyon (gribal) gecirdim.
cok hareketli bi hamileyim, asla öyle yatarak zaman gecirmedim.
sizce bunlar erken doğum belirtisi mi ? 2 ekim normal dogum gorunuyor tarih ancak sankı eylül ortası gelecek gibi. Kızımda aşırı hareketli durmuyor ama artık dayanamıyorum
Agrıdan bıktım doguma hazırlanmam gerekıyor
Benim gibi 33. Haftadan sonra böyle fenalaşp erken dogum yaşayan varmı ?
30+0 ız ama nefes darlığı mide yanması duygusal iniş çıkışlar hersey yasıyorum baya zor gelıyo dahada var Allah yardımcımız olsun

Seker yukleme bende yaptırdım o içecegi içmek epey zordu aşırı sekerli gazoz gibi. Bisey cıkmadı. Ama biliyomusun bazı aile hekımleri dr lardan daha bilincli. İçine sineni dinle
Yok ya içime kesinlikle tüp bebek doktorumun dedikleri siniyo. Içecekten kesinlikle korkuyorum. Daha bulantı hapını yeni bıraktım geçen hafta. 4 ay yoğundu bulantılar. Son iki aydır da hapla durabiliyordum.

Sizin çok az kalmış. Hayırla gelsin inşallah. 🤲🏻

Yok ya içime kesinlikle tüp bebek doktorumun dedikleri siniyo. Içecekten kesinlikle korkuyorum. Daha bulantı hapını yeni bıraktım geçen hafta. 4 ay yoğundu bulantılar. Son iki aydır da hapla durabiliyordum.

Sizin çok az kalmış. Hayırla gelsin inşallah. 🤲🏻
Benimde bulantı migren reflü üçlüsü 2-4.5 ay arası beni kaç kez acillik etti. Prilam alıyordum. Sonra baktım gecmıyor en iyisi dedm kusayım kurtulayım. Sonra 5. Ayımda gecti bulantım.
en zorlandıgım sey bulantılardı su bile içemiyordum😕 kendinden 1 hafta once bile birini gorsen ay az kalmış senin diyosun öyle bi süreç. 30. Haftadan sonrası hızlı merak etme ama

X